Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest sens ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Jest sens ? (/Temat-Jest-sens-64123)



Jest sens ? - kesh - 31-01-2013 15:31

Witam, jesteś świeżakiem w sprawach "zarabiania przez internet". Chciałbym zająć się uploadem na CashFile, mam pewien pomysł działania. Jednak spotkałem się z informacjami że jest to serwis nieopłacalny (tj. nie wypłacają zarobionych pieniędzy) więc jak to w końcu jest ? Wypłacaliście coś ostatnio ? Wszystko bez problemów ?


RE: Jest sens ? - daniel42na - 31-01-2013 15:38

kto ci tak powiedział? facepalm
wypłacam regularnie od dawna z tego serwisu bez żadnych problemów, dodatkowo mogę Cie zapewnić że ma on jedne z najszybszych wypłat w świecie polskich ppa.


RE: Jest sens ? - kesh - 31-01-2013 15:43

Ok możecie mi jeszcze powiedzieć, czy dobrze rozumiem ten system "PPA" <- płacą za pobranie, czy polega to na tym że alby pobrać trzeba wypełnić ankietę, dopiero po wypełnieniu ankiety (czy jakiegoś tam działania) naliczane są pieniądze ?


RE: Jest sens ? - daniel42na - 31-01-2013 15:44

dobrze rozumiesz


RE: Jest sens ? - kesh - 31-01-2013 16:11

@daniel42na a jakie możesz polecić strony, w których płacą za pobieranie (wypłacalne, korzystne i znane)


RE: Jest sens ? - kesh - 31-01-2013 16:28

Spróbuję swoich sił na portalu uploaded.net


RE: Jest sens ? - daniel42na - 31-01-2013 17:58

Nie będę się wstawiał za żadnym konkretnym serwisem, ja wybrałem cashfile głównie ze względu na wypłaty.
Na początku tworzyłem konta prawie wszedzie gdzie sie da, ale zostałem przy CF.. dodatkowo coś tam próbuje na awm i kilku innych cpa.

Większość i tak zależy od Twojego promowania, pomysłów i determinacji a nie od serwisu.