Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! (/Temat-Bajonet-telefoniczny-program-lojalnosciowy-z-NAGRODAMI-64068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - miniek9090 - 30-01-2013 17:49

(30-01-2013 17:46)rapu napisał(a):  Sprawa wygląda prosto - bajonet nie traci na dzwonieniu do nich, a raczej zarabia. Na pewno więc nie zbankrutuje z powodu zbyt dużej liczby ludzi dzwoniących do nich.

Tak na marginesie to nie fajnie jest się odnosić do ludzi per "dzieciaku".

Jedyny haczyk tkwi w tym, że musisz mieć darmowe połączenia na stacjonarne.

Co do ich strony to mi tez się nie spodobała. Ba! Nie podoba mi się do tej pory. Ale strona działa, da się na niej wymieniać punkty na nagrody, więc jest ok.
to daj w końcu te dowody ich "wypłacalności". Bez tego nikt nie będzie dzwonił i marnował kasy Sad


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - tomazzi - 30-01-2013 17:50

(30-01-2013 17:46)rapu napisał(a):  Sprawa wygląda prosto - bajonet nie traci na dzwonieniu do nich, a raczej zarabia. Na pewno więc nie zbankrutuje z powodu zbyt dużej liczby ludzi dzwoniących do nich.

Tak na marginesie to nie fajnie jest się odnosić do ludzi per "dzieciaku".

Jedyny haczyk tkwi w tym, że musisz mieć darmowe połączenia na stacjonarne.

Co do ich strony to mi tez się nie spodobała. Ba! Nie podoba mi się do tej pory. Ale strona działa, da się na niej wymieniać punkty na nagrody, więc jest ok.

wiele takich firm było i się zmyło, więc nie deklaruj za kogoś, dziś są a jutro ich nie ma

nie masz więcej lat jak ja czyli 41 więc per pan się zwracał do ciebie nie będę, z mojej strony i mojego wieku dzieciaku do ciebie to jest odpowiednia forma i słowo

jak już wspomniałem - każda poważna firma stronę również ma poważną, skoro strona to kpina to i ta firma to jedna wielka kpina

nic dodać i nic ująć a by spuentować : szkoda czasu i zachodu nawet na rejestrację u nich


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - mr. nobody - 31-01-2013 10:33

tomazzi, skąd wiesz ile on ma lat? Krytyka krytyką, ale kulturę zachować fajna sprawa. O tym w wieku 41 lat powinieneś wiedzieć.

Wracając do tematu:

- ponawiam pytanie - co, jeśli mam abonament, w którym mogę na stacjonarne dzwonić bez ograniczeń? 24 godziny na dobrę, 30 dni w miesiącu?


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - rapu - 31-01-2013 14:30

Jeżeli masz taki abonament z darmowymi rozmowami to możesz dzwonić ile tylko Ci się podoba. Jedynym zaleceniem jest rozłączanie się co jakiś czas. Chodzi chyba o ograniczoną liczbę łączy i to żeby co jakiś czas je zwalniać. Po połączeniu jedyne co musisz zrobić to wstukać w telefonie cztery cyfry, tak aby wybrać który audiobook ma lecieć. Jeżeli ktoś ma ochotę się zarejestrować, to polecam przed kupnem abonamentu, karty czy czegokolwiek innego sprawdzenie czy nasz operator telefoniczny pozwala na połączenia z numerami z bajonet.
Np. z plusa można dzwonić na jedną grupę numerów (operator nr.2 w bajonet), a na drugą już nie (operator nr.1 w bajonet).

Co do zdjęć, potwierdzeń itp. Wrzucam zrzut z potwierdzenia jakie przychodzi na maila po każdym wybraniu nagrody.


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - jabolek1991 - 14-02-2013 18:39

Może ktoś podrzucić jakieś oferty operatorów na stacjnarne, które w tej chwili działają ? i żeby to były oferty "na karte" ? Smile


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - Drawiec23 - 15-02-2013 21:05

ja mam w plusie mix ustawiony stacjonarny. zobaczymy co z tego wyjdzie


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - rapu - 17-02-2013 15:27

W orange na kartę można teraz korzystać z darmowego numeru na stacjonarne. Trzeba kupić starter (od 5 zł) i numer musi być aktywy przez co najmniej 33 dni. Dopiero wtedy można skorzystać z darmowego numeru. Aktywacja darmowego numeru kosztuje chyba kolejne 5 zł. Później płacimy tylko za doładowania, żeby numer był cały czas aktywny - 30zł/miesiąc, 50zł/3miesiące.
W razie rejestracji można podać mój nick jako osobę polecającą - rapu Wink

W przypadku Plusa, jako operatora przy rejestracji należy wybrać GadarNet.

Pozdrawiam
Rapu


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - rapu - 23-02-2013 19:31

Dowiedziałem się dzisiaj że, Orange zmieniło regulamin i z promocji darmowego numeru zostały usunięte telefony stacjonarne. :/


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - Spedytor - 05-05-2013 21:15

Witam,
również polecam ten program lojalnościowy. Znajomy na moich oczach odpakowywał nowego laptopa lenovo z bajonetu. Zapraszam do rejestracji. Wszystkim którzy założą konto i podadzą login osoby polecającej "ictb" wysyłam poradnik w jaki sposób dzwonić bez limitu na telefony bajonet za 16 zł tygodniowo. A można zarobić... sami sobie policzcie 1min=1grosz.
1. trzeba wejść na stronę http://www.bajonet.pl
2. założyć konto
3. kliknąć program lojalnościowy
4. następnie program lojalnościowy - dołącz do nas i tam podać numer z którego będziemy wykonywali połączenie aktywujące konto oraz login osoby polecającej: ictb . Połączenie aktywujące to koszt jak za zwykłe połączenie z numerem stacjonarnym - wystarczy je wykonać na jedną sekundę Smile
5. Jak już to zrobisz piszesz maila, że założyłeś konto pode mną i chcesz poradnik bajonet. email: [email protected]


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - Oliwa98 - 05-05-2013 21:26

Czy trzeba rozmawiać czy odłożyć słuchawkę i liczyć czas?