Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! (/Temat-Bajonet-telefoniczny-program-lojalnosciowy-z-NAGRODAMI-64068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - rapu - 30-01-2013 00:17

Witam,
Krótko, i na temat Smile :

Na stronie http://bajonet.pl można się zarejestrować i zapisać do ich programu lojalnościowego.
Po rejestracji otrzymujemy nr. telefonu na który dzwoniąc otrzymujemy punkty.

Punkty możemy wymieniać na nagrody (praktycznie wszystko - od filtrów do wody, przez pendrive'y aż po telewizory, a nawet samochody Huh )
Program uwzględnia też system poleceń - jeżeli osoba która wpisała nasz nick podczas rejestracji dostaje (wydzwania) punkty, to my również je otrzymujemy , z tym że mniejszą ilość.
Polecam zapoznanie się z regulaminem - http://bajonet.pl/?q=regulamin jest raczej przejrzysty i nie ma tam raczej niedomówień.
W regulaminie zawarta jest także ilość punktów zdobywanych podczas dzwonienia, tabela poleconych (system poleceń do 9 poziomu- czyli dostajemy punkty także za osobę zarejestrowaną "pod" naszych poleconych itd.).

Wracając do nagród. Polecam przejrzeć sklep (po prawej stronie na http://bajonet.pl). Jeżeli interesuje nas coś co nie jest dostępne w sklepie wystarczy napisać maila i na drugi dzień dana rzecz jest już wrzucona na sklep i można ją wymienić za punkty.

Najważniejsza sprawa - jeżeli chcesz brać udział w tym programie, powinieneś mieć darmowe minuty na stacjonarne, lub abonament z darmowym numerem stacjonarnym. Inaczej nagrody, mogą być tylko pocieszeniem podczas płacenia gigantycznych rachunków Smile.

Druga najważniejsza sprawa, nagrody przychodzą paczką kurierską lub pocztą. Za każdym razem przy odbiorze należy zapłacić 10% wartości sklepowej przedmiotu - jest to podatek od wygranych.

Miało być krótka, ale niestety nie wyszło Smile

Na koniec chciałbym powiedzieć tylko tyle, że sam korzystam z tego programu od prawie roku i jestem z tego bardzo zadowolony Smile. Jeżeli ktoś z was czuje się zachęcony do udziału to serdecznie zapraszam do rejestracji i wpisywania nicku " rapu " (bez spacji i nawiasów Smile) w pole polecający.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać. Jeżeli nie będziesz czegoś pewien podczas rejestracji, to napisz na priva, postaram się szybko odpowiedzieć.
Pozdrawiam
rapu


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - redbull232 - 30-01-2013 00:37

tak z ciekawości ile uzbieram tych punktów przez godzinę


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - rapu - 30-01-2013 00:43

W sumie to jednak to jest najważniejsze Smile. Na godzinę w zależności od operatora wybranego po rejestracji 40 lub 60. 1 pkt - 1gr.
Niby niewiele, ale dzwoniąc z jednego (można z wielu) telefonu w ciągu miesiąca wychodzi ok. 280 zł lub 400 zł.


Odp: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - miniek9090 - 30-01-2013 00:43

Musisz miec pakiet na rozmowy .
Do autora
Za godzine polaczenia ile kasy zarobie??

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - Drawiec23 - 30-01-2013 08:38

zamówiłeś już coś za te punkty?
Czy duzo dzwonisz?


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - mr. nobody - 30-01-2013 10:53

Nie chce mi się wierzyć w to. Jak ktoś ma abonament w którejś z sieci, gdzie może przez cały miesiąc dzwonić bez ograniczeń za tę stówkę, to mógłby przez cały miesiąc naklepać tyle pkt, że by ten serwis zbankrutował. Tongue


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - rapu - 30-01-2013 17:02

W ciągu roku, dzwoniąc mało intensywnie wybrałem nagrody warte ok 2,5 tys zł. Smile przez mało intensywnie rozumiem jeden telefon niekiedy niewłączony przez pare dni. Większość punktów zdobywałem z systemu poleceń. Jezeli chodzi o nagrody to były to głównie pierdoły, w stylu tusze do drukarki, słuchwki , pendrive, czajnik el., mp3, aparat i masa innych rzeczy.

Re: Serwis na pewno nie zbankrutuje Wink


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - miniek9090 - 30-01-2013 17:07

może daj jakieś zdjęcia tych nagród etc.


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - tomazzi - 30-01-2013 17:11

(30-01-2013 17:02)rapu napisał(a):  Re: Serwis na pewno nie zbankrutuje Wink

po 1 dzieciaku nie gwarantuj za kogoś i za coś co nie jest twoje
chyba iż gwarantujesz swoją osobą w razie upadku wydanie nagród i innych rzeczy przez ciebie osobiście bo tak brzmi dla dorosłego twoja deklaracja

po 2 - a ja dostałem od nich słonia w butelce którego można za ogon pobujać, jakieś zdjęcia od nich, że to od nich itp itd

po 3

dla mnie to wszystko w tym "śmierdzi" delikatnie mówiąc i gdzieś tu w czymś jest haczyk bo zbyt piękne to wszystko i osobiście nawet nie zachęca do niczego związanego z nimi
o ich stronie nawet nie wspomnę ,,,, wielka potężna w reklamie firma rozdająca praktycznie za frajer nagrody, a strona w zwykłym szablonie, odstraszającym wyglądem i menu
poważna i szanująca się firma robi robiąc stronę coś z jajem bo to ich g&&& jest bez jaja odrzucające wręcz od nich


RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI ! - rapu - 30-01-2013 17:46

Sprawa wygląda prosto - bajonet nie traci na dzwonieniu do nich, a raczej zarabia. Na pewno więc nie zbankrutuje z powodu zbyt dużej liczby ludzi dzwoniących do nich.

Tak na marginesie to nie fajnie jest się odnosić do ludzi per "dzieciaku".

Jedyny haczyk tkwi w tym, że musisz mieć darmowe połączenia na stacjonarne.

Co do ich strony to mi tez się nie spodobała. Ba! Nie podoba mi się do tej pory. Ale strona działa, da się na niej wymieniać punkty na nagrody, więc jest ok.