Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiftOnline.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: GiftOnline.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] (/Temat-GiftOnline-pl-Wywiad-z-administratorem-Zarobek-na-goraco-63965)

Strony: 1 2


RE: GiftOnline.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] - Admin - 28-01-2013 00:23

(27-01-2013 20:00)pikusix1 napisał(a):  P Na Naszym forum oficjalne konto GiftOnline straciło właśnie swoją "oficjalność". Będziesz chciał odzyskać te konto? Patrząc z boku nie będzie to łatwe zadanie, bo użytkownicy bardzo znienawiedzili Twój serwis nie mówiąc już o "suchych" żartach i uniemożliwia dogadanie się z Bananem(adminem Zarabiam.com) na temat konta.
G Oczywiście, że będę chciał odzyskać. Zarabiam.com jest dla mnie pewną reklamą i prestiżem. Uważam, że użytkownicy nie znienawidzili GO, a stracili wiarę w reaktywację. Jeżeli chodzi o suche żarty to nie wiem o czym mówisz - zawsze miałem dobry kontakt na czacie z użytkownikami. Z Bananem mam również dobry kontakt i nie narzekam na niego. Jak potrzebuję się z nim skontaktować, coś ustalić lub zlecić wykonanie materiałów promocyjnych (video) to wiem, że mogę na nim polegać. Nigdy nie opóźnialiśmy się z wysyłką nagród, nie było problemów z nagrodami i staraliśmy się trzymać dobrą jakość jeżeli chodzi o realizację zamówienia.

Również nie wiem o czym mowa, Jaszek zawsze płaci terminowo więc w pełni zgadzam się z jego wypowiedzią Wink
Powodzenia z reaktywacją, wielu użytkowników zaparcie czeka.
Oczywiście bardzo ciekawy (jak zwykle zresztą) wywiad.


RE: GiftOnline.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] - Driver494 - 17-02-2013 21:34

Pierwszy raz cieszę się że czegos nie wygrałem. beka

Już zacząłem wątpić w sprawiedliwość świata a tu proszę impreza


RE: GiftOnline.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] - Papass - 07-04-2013 11:10

Jest ciągle zapowiadany ten start i nic z tego nie wychodzi. Jedna informacja na 3 miesiące to troszkę mało, no ale wierzę że GO kiedyś wystartuje Wink


RE: GiftOnline.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] - m4rcin93 - 10-12-2013 21:44

Tam się wygrywało nagrody za wykonywanie zadań(ankiet).
Sam wygrałem tam PS3 160GB + Fifa12

Niestety twórca serwisu zwleka z ponownym jego otwarciem i już się tego nie doczekamy.