Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4win.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: 4win.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] (/Temat-4win-pl-Wywiad-z-administratorem-Zarobek-na-goraco-63917)



4win.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] - pikusix1 - 26-01-2013 19:55

Witam!
Zapraszam gorąco na MINI wywiad z Administratorem serwisu z nagrodami 4win.pl.

P - Pikuś
4 - 4win.pl

P Witam serdecznie, czy mógłbym z Panem przeprowadzić wywiad na temat działalności 4win.pl?
4 Witam, oczywiście.
P Jest Pan jedynym administratorem na 4win.pl czy są jeszcze tajni pomocnicy?
4 Tylko ja jestem administratorem, jednak moderatorzy w dużej mierze mi pomagają.
P Jest Pan starym adminem 4win czy świeżym?
4 W momencie reaktywacji serwisu 4win.pl administrator się nie zmienił.
P Dlaczego podjął Pan decyzję o reaktywacji? Niektórzy userzy myśleli, że serwis idzie na sprzedaż...
4 Decyzja reaktywacji serwisu została podjęta w momencie nawiązania współpracy z siecią afiliacyjną Afilo.pl, która zagwarantowała nam dostęp do potrzebnych technologii bez których serwis by nie działał.
P Ruszyła już reaktywacja 4win, lecz jeszcze w obecnej osłonie nie zostały rozdane nagrody. Kiedy konkursy pójdą w ruch, nie mówiąc już o restocku? Wiadomo, trzeba czekać na zyski, ale jakiś mini konkurs zmotywowałby użytkowników do zbierania punktów.
4 Dziękuje za podzielenie się sugestią co do konkursu, jednak obecnie nie planuję nic takiego. Oczywiście wkrótce nadejdzie czas na rozdanie pierwszych nagród w nowej odsłonie i prawdopodobnie będą to aukcje. Planuje je w pierwszej połowie lutego.
P Moglibyśmy otrzymać od Pana malutki rąbek tajemnicy, co jeszcze może się pojawić na stronie? Nowy system punktowy, a może jakaś nowa gra?
4 Właściwie w serwisie 4Win.pl nie ma żadnych tajemnic co do nowości na stronie. Wszystkie nowości staram się zapowiadać. Obecnie pracuję nad sklepem, aukcjami oraz aktualizacją treści na stronie. Jeśli chodzi o gry to również planuję zorganizować konkurs z nagrodami na zasadzie najlepszy wygrywa.
P Co myśli Pan o zdaniach userów na temat 4win.pl? Na oficjalnym czacie obecni są tylko stali bywalcy, a reszta myśli, że serwis nadal jest scamem i nie wysyła prezentów.
4 Każdy ma prawo do własnego zdania na dany temat.
P Co chciałby Pan przekazać właśnie tym osobom, które mają negatywne opinie?
4 Nasz serwis nie jest scamem. Wysyłałem wszystkie nagrody, te bardziej wartościowe i te mniej. Smile
P Czym może Pan Nas zaskoczyć na 4win.pl?
4 Właściwie w obecnej chwili nie wiem czy cokolwiek może zaskoczyć Internatów w tych czasach.
P Chciałby Pan coś zmienić na forum? Coś dodać, a może usunąć?
4 Przydałoby się odświeżyć wygląd forum, może nowa kolorystka albo zupełnie inna budowa forum.
P Chce Pan kogoś pozdrowić, komuś podziękować lub kogoś o coś poprosić?
4 Pragnę podziękować wszystkim użytkownikom serwisu 4Win.pl za to, że dali mi kolejną szansę. Chciałbym również wszystkim życzyć zdobywania ogromnej liczby nagród.
P Dziękuję za miły wywiad. Życzę miłej pracy i gorąco pozdrawiam!
4 Również dziękuje oraz pozdrawiam.

[Obrazek: logotyp.png]

Dzięki za przeczytanie wywiadu. Tak jak mówiłem, był to MINI wywiad i w niedalekiej przyszłości pojawi ich się naprawdę wiele. Wink


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem 4win.pl - Roxi5017 - 26-01-2013 20:00

Pikuś, przydała by Ci się ranga specjalista od wywiadów lub dziennikarz zc Big Grin


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem 4win.pl - Dennisek78 - 26-01-2013 20:13

Bardzo dobry wywiad, jestem mile zaskoczony że ktoś podjął się wyzwania Smile


Odp: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem 4win.pl - Hub99ert - 26-01-2013 22:09

Wywiad fajny, ale wychodzi na to, że 4win innowcyjny nie będzie.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2