Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Harmowy hosting na blog PPA pod Wordpressa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Harmowy hosting na blog PPA pod Wordpressa (/Temat-Harmowy-hosting-na-blog-PPA-pod-Wordpressa-63867)



Harmowy hosting na blog PPA pod Wordpressa - HAUKA - 26-01-2013 05:47

Niestety mam refa, który "nie ma 10 zł" na hosting. załatwiłem mu domenę za free, ale wiadomo... hostjing. Może polecacie jakiegoś dobrego hosta, niekoniecznie bez limitów, ale żeby taka strona która ma nawet 3 tys. unikalniych wizyt dziennie mogła egzystować Tongue Chciałbym tam WP zainstalować, by działało bezproblemowo raczej. Może być za darmo tylko na pewien czas. Ktoś coś doradzi/poleci?


RE: Harmowy hosting na blog PPA pod Wordpressa - Devil877 - 26-01-2013 10:15

Polecam
Kod:
http://api.hostinger.pl/redir/945522



RE: Harmowy hosting na blog PPA pod Wordpressa - MartinS - 26-01-2013 14:10

NIE POLECAM Hostinger.pl !
Uciekajcie od tego jak najdalej.

Miałem przez 2dni hosting na Hostinger.pl (zanim kupiłem na AZ), po 1.5 dnia strona się zawiesiła bo osiągnęła "CPU Limit Exceeded" tłumaczone przez support Hostinger.pl jako:

Kod:
Jeśli strona jest potężna (zużywa potężne ilości zasobów serwera) i ma wielu odwiedzających. Sugerowane jest wtedy przejście na plan płatny (już wkrótce dostępny!), który pozwala na zużywanie znacznie większej ilości zasobów.

- Kiedy jednego dnia jest bardzo wiele wejść (połączeń/odświeżeń) na stronę z jednego tylko IP - czyli jeśli jest bardzo mało odwiedzających, a jeden z nich generuje bardzo duży ruch. Licznik resetowany jest co 24 godziny.
Ograniczenie to zostało wprowadzone ze względu na ilość ataków oraz szkodliwych skryptów, z których korzystają niektórzy użytkownicy. Wystarczy jednak wygenerować niewielki ruch na stronie, aby nie było ono kłopotliwe.

Sugerują przejście na plan płatny, którego nie posiadają. W dodatku słabe zabezpieczenia, bo jak widać inne hostingi nie mają takich problemów.
Wbijają sobie gwóźdź do trumny.

Radzę poczekać na jakąś promocję w AZ.pl a póki co sięgnąć po darmowy (nie testowałem, ale jest polecany przez wiele osób) 000webhost.com .


RE: Harmowy hosting na blog PPA pod Wordpressa - patryk0407 - 26-01-2013 15:35

hekko.pl ma calkiem fajne stawki co do usłyg, mam tam jeden host i działa bez zarzutów


RE: Harmowy hosting na blog PPA pod Wordpressa - Karczu - 27-01-2013 22:19

Jeżeli ktoś chciałby za darmo hosting bez żadnych limitów bloga pod PPA, to zapraszam tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Potrzebujesz-hosting-pod-swojego-bloga-PPA-Napisz-do-nas-63202 Smile


RE: Harmowy hosting na blog PPA pod Wordpressa - surfer0700 - 28-01-2013 16:13

Ja mogę udostępnić miejsce na swoim serwerze - jeżeli jesteście zainteresowani proszę o PW.