Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ACER Iconia TAB A501 !! ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ACER Iconia TAB A501 !! ;) (/Temat-ACER-Iconia-TAB-A501-63865)



ACER Iconia TAB A501 !! ;) - Aroonia93 - 26-01-2013 00:47

1.Nazwa przedmiotu : Acer Iconia Tab A501
2.Opis przedmiotu :
Acer Iconia TAB A501 16 GB to nowoczesny tablet w kolorze srebrnym, obsługiwany dotykowo. Urządzenie posiada klasyczną obudowę. Ekran wielkości 10,1 cala jest czytelny i pozwala na bardzo wygodną obsługę menu w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 800 piskeli. Do obsługi wyświetlacza użyto techniki pojemnościowej, dzięki czemu tablet można obsługiwać samymi palcami. Wbudowany odtwarzacz audio pozwala na słuchanie ulubionej muzyki, a dzięki odtwarzaczowi filmów użytkownik ma możliwość obejrzenia teledysków, czy zgranych wcześniej na urządzenie filmów. Tablet posiada możliwość łączności poprzez: Bluetooth, Wi-Fi, USB, co rozszerza jego możliwości. Obsługę internetu ułatwi zainstalowana fabrycznie przeglądarka internetowa.

Producent: Acer
Procesor nVidia Tegra 2 250 1GHz (Dual Core)
Dysk twardy 16GB
Ekran 10,1"
Pamięć RAM 1GB
Komunikacja WLAN, 3G
System operacyjny Android 3.0
Rodzaj ekranu pojemnościowy
Multitouch tak
Karty pamięci micro SDHC
Czas pracy 10h
Waga 700g
Opis Zaawansowany technologicznie, wielofunkcyjny tablet. Iconia Tab A501 jest wygodny w obsłudze, a dzięki pracy na systemie Android również bardzo funkcjonalny. Posiada multum aplikacji.
Zalety wydajny procesor nVidia Tegra 250; ekran pojemnościowy; duży, przejrzysty wyświetlacz; 16 GB wbudownej pamięci

3.Zdjęcia : [Obrazek: 788587_0_original.jpg]
4.Kontakt : PW
5.Cena : 1200zł przedmiot nowy , używany kilka razy , zainstalowane dwie aplikacje (jakaś gra , mozilla , gg ) TAB sprawny w 100% , cena taka niska ponieważ rodzeństwo zdjęło folie z wyświetlacza na życzenie pójdę do komisu i założę nową , ekran oczywiście nie porysowany . Jeżeli bedzie ktoś zainteresowany zrobie zdjęcia i prześle.
Cena nowego TABLETA na allegro to 2499zł ( http://allegro.pl/iconia-tab-a501-acer-android-16gb-wifi-3g-vat-lodz-i2952260673.html)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew Bankowy .


RE: ACER Iconia TAB A501 !! ;) - Coristo - 26-01-2013 01:45

1299zł upustu bo rodzeństwo zdjęło folie z wyświetlacza ? Coś mi tu śmierdzi Smile


RE: ACER Iconia TAB A501 !! ;) - yazir - 26-01-2013 03:17

Możliwy odbiór osobisty?
Jeśli tak to gdzie, jeśli nie to dlaczego


RE: ACER Iconia TAB A501 !! ;) - sacrifice - 26-01-2013 03:26

przecież ten tablet to shit. nówka kosztuję 400$, a w tej cenie już lepiej kupić nexusa.


RE: ACER Iconia TAB A501 !! ;) - Aroonia93 - 26-01-2013 11:14

Ten tablet to shit ? miałeś go w ręcę ? korzystałeś ? jeżeli nie to się nie udzielaj i nie nabijaj postów .

Kupiłem go w niemczech , wgrany polski język , dlatego cena 1200zł pozwala mi "wyjść na swoje "
Tak jak pisałem , zainstalowanych kilka app , brak foli na wyświetlaczu , poza tym nówka.

Yazir , oczywiście że tak , nawet lepiej dla mnie bo nie muszę wysyłać Wink
Odbiór możliwy w bochni k krakowa , ewentualnie w niedziele w krk , lub w tygodniu we wrocławiu ( nie w tym tylko w nastepnym )


Odp: RE: ACER Iconia TAB A501 !! ;) - Hub99ert - 26-01-2013 17:11

(26-01-2013 11:14)Aroonia93 napisał(a):  Ten tablet to shit ? miałeś go w ręcę ? korzystałeś ? jeżeli nie to się nie udzielaj i nie nabijaj postów .

Kupiłem go w niemczech , wgrany polski język , dlatego cena 1200zł pozwala mi "wyjść na swoje "
Tak jak pisałem , zainstalowanych kilka app , brak foli na wyświetlaczu , poza tym nówka.

Yazir , oczywiście że tak , nawet lepiej dla mnie bo nie muszę wysyłać Wink
Odbiór możliwy w bochni k krakowa , ewentualnie w niedziele w krk , lub w tygodniu we wrocławiu ( nie w tym tylko w nastepnym )

Haha.
Za cenę ok. 1800 zł można mieć już Nexusa 10, który jest obecnie tabletem O NAJLEPSZEJ SPECYFIKACJI na rynku.
Ogólnie Iconi nie polecam, m.in. ze względu na procesor, jakim jest Tegra 2 (a chyba żadne urządzenie z T2 nie dostało aktualizacji do 4.0). Ogólnie nie wart tej ceny.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2


RE: ACER Iconia TAB A501 !! ;) - tomazzi - 26-01-2013 17:17

(26-01-2013 03:26)sacrifice napisał(a):  przecież ten tablet to shit. nówka kosztuję 400$, a w tej cenie już lepiej kupić nexusa.

zgadzam się z przedmówcą, kupiłeś shit i chcesz się go pozbyć
cena za wysoka w porównaniu do zalet sprzętu
nówka na allegro 2,5 prawie to za 1200 ze sprzedażą tam nie powinieneś mieć najmniejszego problemu bo może się tam naiwny co zakupi znajdzie


RE: ACER Iconia TAB A501 !! ;) - damianus627 - 26-01-2013 17:40

Jak za tą cene to tablet słaby. Za mniej można kupić lepsze.


ACER Iconia TAB A501 !! ;) - surfer0700 - 26-06-2013 18:09

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.