Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ (/Temat-Szukam-Hyipu-portalu-inwestycyjnego-od-1-2-63851)

Strony: 1 2


Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - farmer2011 - 25-01-2013 20:32

Witajcie.
Szukam HYIPu, lub innego portalu inwestycyjnego, który wykorzystuje SolidTrustPay i ma minimum do wpłaty 1 góra 2 dolary.
Dlaczego tak mało?
Chcę przelać przez to [+ wyjść na plus Wink ] kasę z STP na inny procesor płatniczy... A mam tylko 2$ na STP...
Zbierałem kasę na VisitAd, ale dzisiaj nie mogę surfować... Nie wiem o co chodzi, ale chcę kasę zdobytą wrzucić na jakiś serwis inwestycyjny

Znacie PEWNY serwis z tak niskim minimum wpłaty [znam SIG, ale tam nie ma STP ;( ]


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - Polak123 - 25-01-2013 21:59

Sorry kolego ale z tak dużym wkładem to raczej nigdzie cie nie obsłużą, zbyt duże ryzyko podejmujesz a co będzie jak to stracisz?

Nie a tak poważnie to nie opłaca ci sie wrzucać tych 2 $ nigdzie weź wymień sie z kimś na kantorze online i wydaj na piwko Wink

Pozdro


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - kiko256 - 25-01-2013 22:33

hej !!! jesli nadal szukasz to masz taki w mojej sygnaturce wraz z reflinkiem.


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - ciekma - 26-01-2013 00:15

Z takim % podziała kilka, góra kilkanaście dni. Dużej sumy nie radziłbym inwestować.


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - duzypawel - 26-01-2013 12:57

(26-01-2013 00:15)ciekma napisał(a):  Z takim % podziała kilka, góra kilkanaście dni. Dużej sumy nie radziłbym inwestować.

1-2 dolary to chyba nie jest duża suma? Smile

co do samego tematu - bez sensu Smile często hyipy pobierają opłatę za wypłatę, STP zawsze pobiera prowizję przy wypłatach...

Nawet jeśli udałoby Ci się trafić na 10 HYIPów, które by długo postały to z tego 1 $ zbierałbyś min do wypłaty przez rok Smile

ale nie trafisz 10 hyipów po kolei, które długo postoją Smile


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - ciekma - 26-01-2013 13:02

(26-01-2013 12:57)duzypawel napisał(a):  1-2 dolary to chyba nie jest duża suma? Smile

co do samego tematu - bez sensu Smile często hyipy pobierają opłatę za wypłatę, STP zawsze pobiera prowizję przy wypłatach...

Nawet jeśli udałoby Ci się trafić na 10 HYIPów, które by długo postały to z tego 1 $ zbierałbyś min do wypłaty przez rok Smile

ale nie trafisz 10 hyipów po kolei, które długo postoją Smile



Ja zrozumiałem że chodzi o min. wypłaty a nie kwotę depozytu wybaczcie Smile Ale przy takim % to 10$ inwestycja daje zysk 1,35$ dziennie. Jeśli podziała owe 10 dni to można zarobić. Ale tak jak przykładem był cashrotor na który ja zainwestowałem 28$ z czego potem reinwestycje robiłem aż doszło do 81$ z czego zwróciło mi się 32$ i serwis padł. Działał co prawda 35 dni ale tu nie ma reguły.I zwykle takie mają min. depozytu np. 10$.

Cała reszta o której pisze kolega to też racja Smile

A co do VisitAd to serwis zablokował tą formę zarobku ze względu na dużą ilość multikont więc jak się uporają z tym to przywrócą oglądanie reklam. Miejmy nadzieję Smile


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - farmer2011 - 26-01-2013 22:03

(25-01-2013 21:59)Polak123 napisał(a):  Sorry kolego ale z tak dużym wkładem to raczej nigdzie cie nie obsłużą, zbyt duże ryzyko podejmujesz a co będzie jak to stracisz?

Nie a tak poważnie to nie opłaca ci sie wrzucać tych 2 $ nigdzie weź wymień sie z kimś na kantorze online i wydaj na piwko ;)

Pozdro

Tyle, że nikt nie chce wymienić tak drobnej kwotki ;(

Miałem nadzieję, że VisitAd dłużej pozwoli zbierać kasę, teraz mam u nich 1$, czeka aż minimum spadnie do 1 lub powróci możliwość zbioru kasy...
kiko256 - masz refa, ale jak tam... wpłacić deposyt ?? Próbuję wpłacić 1$ [na test] i co... Przenosi mnie na stronkę STP, wpisuje "drugie hasło" i... przenosi na stronę główną STP...


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - ciekma - 26-01-2013 22:44

@kiko wrzuć dowód że program płaci skoro mówisz żeby inwestować Smile


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - kiko256 - 27-01-2013 21:53

(26-01-2013 22:44)ciekma napisał(a):  @kiko wrzuć dowód że program płaci skoro mówisz żeby inwestować Smile

tutaj masz link do pierwszej wypłaty http://imageshack.us/a/img577/2508/egog.jpg ,wypłata doszła dosłownie w 5 minut.
a dzisiaj wieczorem jak zlece to zamieszcze następny .


RE: Szukam Hyipu/portalu inwestycyjnego od 1-2$ - ciekma - 27-01-2013 22:09

No widzę. Ale lepiej uważaj i nie pakuj zbyt dużo w to Smile