Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! (/Temat-Probux-pl-autosurf-akceptuje-PTP-63777)

Strony: 1 2


Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - maciejrosa - 24-01-2013 04:27

http://www.Probux.pl

Probux.pl jest nowym systemem reklamowym dzięki któremu użytkownicy będą mogli reklamować własne strony jak i zarabiać na reklamach.
Podstawowym plusem ProBUX.pl jest możliwość wypłaty zgromadzonych środków za pośrednictwem PayPal.
Aktulane formy reklamy to Autosurf, ManualSurf, Bannery reklamowe oraz linki promowane. cały czas prowadzone są prace nad nowymi formami reklamy.
Dla graczy umożliwiamy reklame własnych serwerów Counter Strike.
Minimum wypłaty to tylko 10 złotych, dzięki czemu w krótkim czasie każdy użytkownik będzie mógł bez problemu uzbierać minimum i wypłacić swoje zgromadzone środki.
Darmowa Rejestracja! Bonus Reklamowy Na Start! 2000 pkt

Dobra stronka zwlaszcza ze akceptuje PTP jeszcze tylko nie wiem jak zalicza wejscia ale nie dlugo dam znac.


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - Mansfield - 04-04-2013 19:07

Daje możliwość zarobienia za promowanie ich strony, np. za 1000 wejść =1 zł czy coś takiego ?

__________________________________

[Obrazek: ban_pl_46860_685655.gif]


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - sokisok - 14-04-2013 21:09

Do wyplaty jedyne 3 zl a nie 10 Wink


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - PiterX3 - 30-06-2013 08:24

zarejestruje sie i bede klikal przec co najmniej tyg w zamian za krotka rejestracje LINK


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - tarkuus95 - 15-07-2013 14:31

polecam Smile


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - szyszka_kol - 15-08-2013 09:20

co trzeba robic zeby uzyskac matomy w nim ??Smile


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - bolek2901 - 16-08-2013 11:09

I co klika kto tam ? opłaca się ? wypłacają ?


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - szyszka_kol - 28-08-2013 10:36

trzeba cos robic zeby uzyskac probux points ?!Smile


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - Barabaszz - 11-09-2013 10:35

Matomy jak najbardziej jest tylko nie wiem jak z wypłacaniem tej kasy, jeszcze nie wypłacałem, bo do 100k ProCoinsów mi jeszcze trochę brakuje. Czy zamieniał już ktoś PC na $?


RE: Probux.pl autosurf akceptuje PTP! - nokira - 11-09-2013 10:50

Wiecie może co trzeba zrobić jeżeli konto które rejestrowałem nie działa a chcę nowe? NMie dostałem emaila potwierdzającego nie mogę wysłać drugiego, a jak chcę założyć konto to pojawia sie komunikat że z mojego ip już stworzono konto, poza tym przypisałem mu moje konto na paypalu;/