Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) (/Temat-inwestowanie-ala-bb-mniejsze-sprawdzone-serwisy-zeby-kasa-leciala-63691)



inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) - activplayer - 22-01-2013 15:26

inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała)

polecicie mi coś - - - wiem ze na obrazkach z wypłat były inne serwisy dobre sprawdzone abym mogł juz zainwestowac kase i kasa juz leciala nie cos jak banner broker ale mniejszego >> dajcie jakies propozycje z gory dzieki ;-)


RE: inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) - kleomenes - 22-01-2013 15:39

Coś mniejszego = większe ryzyko, tak mi się przynajmniej wydaje, mogę się mylić. Jeśli chodzi o sprawdzone i w miarę pewne to między innymi bb.
W sumie to chyba nic nowego tym postem nie wniosłem ale przynajmniej się zastanów Smile


RE: inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) - ComboThe - 22-01-2013 16:29

Możesz przemyśleć jeszcze Uinvest, część moich partnerów właśnie tam inwestuje - chociaż ja osobiście nie więc nie pomogę, ale znajdziesz tutaj pare osóbWink


RE: inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) - investor2012 - 22-01-2013 19:57

polecam NonStopPayments jestem w nim od 30 grudnia ubiegłego roku i wypłacam codziennie kase


RE: inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) - ThePro - 22-01-2013 20:35

Nonstoppayments lub superinvestmentgroup dobre i stabilne programy.


RE: inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) - activplayer - 23-01-2013 10:49

o jednak zamieszczono mój post ;-) fajnie i juz mam odpowiedzi

sluchajcie bo ja mysle tak że jeżeli mam kasę zarobioną gdzieś na koncie to mógłbym ją inwestować gdzieś na jakimś serwisie naprzykład w ten sposób że tutaj na forum widziałem gościa który pokazywał dowód z wypłaty i mówił tak że woli takie coś niż klikanie w buxy czy inne takie rzeczy (kwote miał też chyba niezłą i zbyt dużo nie wpłacił chyba ale niewiem) rozumiecie o co biega >?? czemu by zainwestować tych pieniędzy gdzięś żeby sie kasa powiekszała ?? chciałbym się od was dowiedzieć jakie serwisy i ile można z tego wyciągnąć wpłacając przykładowo za miesiąc czasu i chodzi mi o serwisy inne niż BB !!! jeżeli coś takiego i dobrego istnieje to proszę was o info

z góry dzięki !!!


RE: inwestowanie ala bb (mniejsze sprawdzone serwisy żeby kasa leciała) - duzypawel - 23-01-2013 10:58

a próbowałeś korzystać z opcji wyszukiwarki? albo zadać sobie trud i poczytać trochę czy to tego forum czy faq na stronach, które potencjalnie Cię interesują?

Nie wiem czego oczekujesz - mamy zgadnąć w co byś chciał zainwestować i podać Ci to na tacy? Smile chyba lepiej będzie jak sam postarasz się chociaż ogólnie zorientować w temacie inwestowania i ewentualne pytania kierować w odpowiednich działach? bo na chwilę obecną wygląda to tak:
- dajcie mi tu jakieś stronki co by mi kasa leciała
- żebym nie musiał dużo inwestować
- a zarobki, żeby pokryły moje wyuzdane zachcianki i żebym mógł codziennie wypłacać

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ MILORDZIE? Smile

gdyby każdy był tak wygodny jak Ty forum byłoby zaspamowane podobnymi tematami... w sumie to pewnie gdyby nie mrówcza robota modów to też by tak było.

pozdrawiam