Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GPTBANKS Pytanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: GPTBANKS Pytanie? (/Temat-GPTBANKS-Pytanie-63645)



GPTBANKS Pytanie? - bmw - 21-01-2013 16:05

Witam dostalem pierwsza wyplata od nich dzisaj,ale czasami mam tak ze nie wszystkie punkty i zadania sa zaliczone.Jak wam idzie zarabianie?


RE: GPTBANKS Pytanie? - Dexper - 22-01-2013 11:35

Ja mam problem z taskami na tej stronie . Wyskakuje mi komunikat :
"There was a problem retrieving your information

This is most likely caused from cookies being disabled in your browser. Please enable cookies so that we can keep track of your progress.

You can find more tasks by going back to the list of available tasks."
Jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać byłbym wdzięczny Smile


RE: GPTBANKS Pytanie? - bmw - 22-01-2013 16:13

(22-01-2013 11:35)Dexper napisał(a):  Ja mam problem z taskami na tej stronie . Wyskakuje mi komunikat :
"There was a problem retrieving your information

This is most likely caused from cookies being disabled in your browser. Please enable cookies so that we can keep track of your progress.

You can find more tasks by going back to the list of available tasks."
Jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać byłbym wdzięczny Smile
Napisz do Admina wchodzis na Trouble Ticket i piszes jaki jest problem,ja mam 20 ofert ktore czekaja na potwierdzenie i pisalem do admina i teraz widze ze juz pare ofert sa zaliczone


RE: GPTBANKS Pytanie? - draksone - 05-02-2013 19:48

Ja wykonuje te zadania z podaniem pinu po dolarze czy 50 centów,do tej pory 1 mi zaliczyło,wykonałem ok.15-20(robiłem je na pustym starterze 0,00PLN) Nie wiem o co chodzi,co z tym moge zrobić ?


RE: GPTBANKS Pytanie? - GreenDay - 04-05-2013 16:02

Bo chodzi o to że ile zadań byś nie wykonał to i tak nie możesz przekroczyć pewnego limitu dziennego 2$ maks 3$. Zobacz w gpt ile najwięcej uczestnik zarabia tygodniowo? 18$ i maks punktów prawie 1500 jest i to są wyjątki Smile
Tak więc lepiej jest odpowiednio wybierać zadania i czekać aż przyznają punkty lub cash i jeśli dojdziesz do 2$ powiedzmy dać se spokój i odczekać bo i tak więcej się nie nazbiera a tylko się na klikasz i zmarnujesz czasu Smile