Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust pepersbd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Oszust pepersbd (/Temat-Oszust-pepersbd-63642)



Oszust pepersbd - Lukkylukky - 21-01-2013 15:56

Witam, chcę zgłosić użytkownika pepersbd jako oszusta. Wysłałem mu SMSa
za ok. 23 zł a umówionej kwoty na Paypalu nie ma i raczej nie będzie. Nie odpowiada na PM. Nie wiem jaki mam dać dowód że wysłałem ten SMS.

Na dodatek już wcześniej były z nim problemy o zabarwieniu oszustwa. Przykładem jest ten temat http://zarabiam.com/Temat-Kupie-z-Payzy-place-bankiem-61604


RE: Oszust pepersbd - Daroslawo - 22-01-2013 17:30

Mi też nie odpowiada na PW. Wczoraj pisaliśmy o wymianie PZ > mBank. Wysłałem mu 44$ na Payze, an miał mi wysłać w zł na mbank. Po tym jak mu napisałem, że wysłałem, kontakt się skończył. Mówiłem mu, żeby on wysłał mi pierwszy przelew, ale powiedział, że boi się że go oszukam. Widać, że logowal się na forum Dzisiaj 01:02 PM, ale na PW nie odpisał. Poczekam, może wysłał przelew, ale mógłby chodziarz odpisać.


RE: Oszust pepersbd - Nicktim - 24-01-2013 07:36

(22-01-2013 17:30)Daroslawo napisał(a):  Mi też nie odpowiada na PW. Wczoraj pisaliśmy o wymianie PZ > mBank. Wysłałem mu 44$ na Payze, an miał mi wysłać w zł na mbank. Po tym jak mu napisałem, że wysłałem, kontakt się skończył. Mówiłem mu, żeby on wysłał mi pierwszy przelew, ale powiedział, że boi się że go oszukam. Widać, że logowal się na forum Dzisiaj 01:02 PM, ale na PW nie odpisał. Poczekam, może wysłał przelew, ale mógłby chodziarz odpisać.

Zgłoś sprawę do Payzy, może cofną ci pieniądze, uwzględnij to, że on mógł przelać je na drugie konto.


RE: Oszust pepersbd - Daroslawo - 24-01-2013 09:47

Jak to zrobić, co im napisać?


RE: Oszust pepersbd - Mol - 24-01-2013 10:34

No życzę powodzenia mi wróciła kasa na payze ale kiedy to było


RE: Oszust pepersbd - daniel42na - 24-01-2013 10:56

wrzuć tutaj screeny to dostanie bana i przynajmniej z tego konta juz nikogo nie oszuka.
Wydrukuj rozmowe razem z numerem na który wyslales smsa i idz na policje a odechce mu się krętaczyć.


RE: Oszust pepersbd - gringoooo - 24-01-2013 12:07

Wątpie aby policja coś z tym zrobiła, gdybyś przelał by na konto bankowe no to są szanse ale na takich procesorach to zapomnij.


RE: Oszust pepersbd - Daroslawo - 24-01-2013 12:45

Ma ktoś jego dane? Payza może coś z tym zrobić? Zwróci mi kasę?


RE: Oszust pepersbd - Lukkylukky - 24-01-2013 17:24

Przeżyje z 23 zł mniej ale nie wiem jak mogłem być takim debilem...Oferował 30 zł za sms na 23 zł...naprawdę nie pamiętam dlaczego w takie coś uwierzyłem. Czekam na zjechanie mnie Rolleyes


RE: Oszust pepersbd - Daroslawo - 24-01-2013 20:00

Ja straciłem ponad stówe. Pomoże ktoś odzyskać? Wiecie jak to zrobić?
nasza rozmowa:
[Obrazek: ppbt.png]

Wysłałem mu kasę na payze i poprosiłem, żeby mi odpisał, kiedy wykona przelew. pisałem do niego jeszcze dwukrotnie, ale nie odpisuje...