Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oceńcie wiarygodność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Oceńcie wiarygodność (/Temat-Ocencie-wiarygodnosc-63612)

Strony: 1 2


Oceńcie wiarygodność - draksone - 20-01-2013 20:35

http://allegro.pl/1300-zysku-w-miesiac-forex-ea-robot-zobacz-i2931692806.html?source=pr#tabsAnchor

tego robota kupiło aż 12 osób,dziwne bo aż za 575 zł !
14 komentarzy -wszystkie max ocena
mógł zrobić tyle kont na allegro i kupic sobie robota,komentarze to tez nie problem,znalazlem linka na allegro w promowanych przedmiotach hmmm moim zdaniem fake.Co sądzicie ?


RE: Oceńcie wiarygodność - tomazzi - 20-01-2013 20:42

baju baju będziesz w raju
bujać to my a nie nas, krąży to w sieci od x czasu, na zagranicznych forach masz opisy osób które zakupiły licząc na nic nie robienie a zarabianie - żaden bot na forex nie działa ani dla ciebie nie będzie zarabiać
chyba, że masz na wywalenie w błoto 600 pln to możesz zrobić prezent bajkopisarzowi

dodam, że za granicą szukający jeleni sprzedają za 80$, tutaj w polsce stawka wyższa Big Grin


RE: Oceńcie wiarygodność - poczmail - 20-01-2013 20:46

Bo popyt większy. Big Grin


RE: Oceńcie wiarygodność - BBinternet - 20-01-2013 21:00

Po cenie 575zł i zdaniu: "Czy wiesz jak można zarobić ponad 1300$ w jeden miesiąc?" przestałem czytać.


RE: Oceńcie wiarygodność - Admin - 21-01-2013 17:45

podbija z fikcyjnych kont.


RE: Oceńcie wiarygodność - draksone - 21-01-2013 18:52

admin,to samo przyszlo mi do glowy,ale zastanawialo mnie to ze jest na tyle odwazny zeby na allegro wystawic,moze miec spore problemyBig Grin


RE: Oceńcie wiarygodność - PremAccHack - 21-01-2013 18:57

"Podbija z fikcyjnych kont" no nie wiem czy podbija jak kupujący ma 9tyś pozytywów a reszta praktycznie + 100. Ja mam konto allegro od 2 lat i mam 76pozytywów. Podajcie mi konta fikcyjne z taką ilością komentarzy....

Mi się wydaje że ten bot był kupiony całkiem serio ale popatrzcie na wyświetlenia 4460 myślę że gościu ma dobrą niszę rozreklamował się na forach itp.

Czy bot działa nie mam pojęcia. . .


RE: Oceńcie wiarygodność - pixel21 - 21-01-2013 21:38

Jak dla mnie to mi poprostu oszustwem śmierdzi . Kto byłby taki miły że "zarabiajac" na forksie dawal by ten sposob za 600 zł na allegro ???


RE: Oceńcie wiarygodność - Redwids - 21-01-2013 21:54

Śmierdzi oszustwem na kilometr, ale patrząc na to, że jest to sprzedawane za taką cenę można się pokłócić o działanie tego robota Smile
Nie przekonamy się dopóki ktoś tego nie zakupi i przetestuje ale kto dysponuje takimi pieniędzmi aby zaryzykować? Smile


RE: Oceńcie wiarygodność - Devil877 - 21-01-2013 22:01

z tego co widać aktualnie zostało wszystko sprzedane 14 z 14 i aukcja została zakończona , trudno tu powiedzieć że to oszustwo ponieważ kwota jest dość spora i raczej nikt by nie podarował takich pieniędzy i z góry nie daje pozytywnych opinii przed zakupem