Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupię/wynajmę] Konta facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Kupię/wynajmę] Konta facebook (/Temat-Kupie-wynajme-Konta-facebook-63490)



[Kupię/wynajmę] Konta facebook - kasparov - 18-01-2013 12:17

Witam, potrzebuję ok 20 kont w serwisie społecznościowym facebook. Każde konto jest mi potrzebne na kilka minut. Konta mogą być nowe, niezweryfikowane, nie muszą mieć znajomych ani zdjęcia. Płacę na konto bankowe (sync) lub na paypal. Konta oddaję jeszcze tego samego dnia, zapłacę za ich wynajęcie (potrzebne mi są do oddania kilku lajków).

Myślę że cena 10gr za wynajęcie konta na kilka/kilkanaście minut to dobra opcja, zauważywszy, że cena nowego konta w sprzedaży to ok 20gr/szt.



Cena nie odpowiada - zaproponuj swoją Smile

Chętni pisać w temacie i na PW.

Zapraszam


RE: [Kupię/wynajmę] Konta facebook - kasparov - 21-01-2013 08:23

Tylko dzisiaj za każde działające, najlepiej nowe konto na FB płacę 30gr na paypal. Konto bez znajomych, zdjęcia, weryfikacji itp. Kupię 100 kont facebook. Oferty proszę składać w temacie i na PW. Konta potrzebuję praktycznie od ręki, mogą być wysyłane w paczkach np po 10 szt.


RE: [Kupię/wynajmę] Konta facebook - kasparov - 23-01-2013 11:31

Jako że oczekuję na większą ilość kont od jednego z userów, a potrzebuję kilku natychmiast to jestem w stanie zapłacić 40 gr za każde konto. Kupię 5 kont w tej cenie. Po kilkunastu minutach konta można odzyskać Smile


Oferta ważna do godziny 13.00


RE: [Kupię/wynajmę] Konta facebook - surfer0700 - 23-01-2013 12:02

Dostałem pieniądze, potwierdzam i polecam.


[Kupię/wynajmę] Konta facebook - Admin - 25-01-2013 12:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.