Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie dla ułomnych? Help! (/Temat-Inwestowanie-dla-ulomnych-Help-63379)

Strony: 1 2 3


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Polak123 - 17-01-2013 00:10

Osobiście polecam ci dozbierać trochę środków na inwestycje i pomyśleć nad inwestycją w BannersBroker, ponieważ jest jedną z najlepszych firm dotychczas.

Średni zysk w skali roku to 400%. Wiadomo również że nie ma firmy która zapewni ci zwrot pieniędzy jeśli upadnie, musimy sie z tym liczyć w końcu jest to inwestycja. Ale myśląc zdrowym rozumem czy jeśli jutro pójdziesz do pracy to nie okaże sie że twoja firma upadła i stała sie niewypłacalna, nie wiesz nawet czy jutro będziesz musiał do tej pracy iść. Takie jest życie.

Z mojej strony to tyle bardzo polecam ci BannersBroker jak dotychczas dała zarobić wielu osobom i wielu jeszcze będzie mogło zarobić.
Polecam i Zapraszam

Pozdrawiam.


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - BBinternet - 17-01-2013 00:40

Napisałeś, że szukasz czegoś poza BB, mógłbyś powiedzieć dlaczego? Dodatkowa opinia się zawsze przyda, nam wszystkim.

Na prawdę BB to dobry biznes!
W razie czego zapraszamy na naszą stronę: http://inwestycjapieniedzy.pl

Pozdrawiam!


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - andreo - 18-01-2013 23:44

Zainwestuj w Rici
Więcej na PW


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - BabciaKleofas - 20-01-2013 13:04

No cóż, wygląda na to że macie rację, trzeba by się wziąć chyba za BB, ale faktycznie mało coś mam tych środków, dozbieram trochę i się obczai co i jak. Dziękuję!


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - BBinternet - 20-01-2013 14:28

(20-01-2013 13:04)BabciaKleofas napisał(a):  No cóż, wygląda na to że macie rację, trzeba by się wziąć chyba za BB, ale faktycznie mało coś mam tych środków, dozbieram trochę i się obczai co i jak. Dziękuję!

Gratulacje, dobry wybór! Smile


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Elite - 21-01-2013 16:05

(18-01-2013 23:44)andreo napisał(a):  Zainwestuj w Rici
Więcej na PW

Tylko żeby zarobić w RICI trzeba szukać poleconych...
A w BB może zarabiać każdy bez potrzeby polecania innym.


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Masterjam - 21-01-2013 22:47

Także chciałbym zacząć inwestować w BB i tak czytam i czytam o minimalnej wpłacie. Czyta opcja za 145$ wystarczy na pierwszą inwestycję. Pozdrawiam


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Polak123 - 21-01-2013 23:02

Wkład minimalny(opłacalny) to 145$, osobiście polecam strategie 395$ bo dużo szybciej możemy zarobić niż na samym pakiecie.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Masterjam - 22-01-2013 22:33

Tak wiem że lepsza ale w krótkim czasie nie dam rady uzbierać takiej kwoty. 145$ w ciągu miesiąca jestem w stanie zainwestować więc na razie opcja za tę kwotę by wchodziła Smile Zamierzam zarabiać długofalowo i zyski czerpać najwcześniej po wakacjach. Czy dostępna jest lub ktoś posiada materiały aby zrozumieć zasadę działania BB ?


Inwestowanie dla ułomnych? Help! - BBinternet - 23-01-2013 03:59

(22-01-2013 22:33)Masterjam napisał(a):  Tak wiem że lepsza ale w krótkim czasie nie dam rady uzbierać takiej kwoty. 145$ w ciągu miesiąca jestem w stanie zainwestować więc na razie opcja za tę kwotę by wchodziła Smile Zamierzam zarabiać długofalowo i zyski czerpać najwcześniej po wakacjach. Czy dostępna jest lub ktoś posiada materiały aby zrozumieć zasadę działania BB ?

Zapraszam na naszą stronę: inwestycjapieniedzy.pl jak i rownież na gg.

Wszystko w sygnaturce Smile

Pozdrawiam