Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie dla ułomnych? Help! (/Temat-Inwestowanie-dla-ulomnych-Help-63379)

Strony: 1 2 3


Inwestowanie dla ułomnych? Help! - BabciaKleofas - 15-01-2013 21:25

Witam. Mam parę groszy, które chciałbym przeznaczyć na inwestycje. Jednak wciąż nadziewam się na strony, które okazują się scamami. Szukam pewnej inwestycji, z w miarę niewielką opcją wpłaty, zaufanej, dość prostej w obsłudze. Zarejestruję się z reflinka, jeśli zapewni mi się pomoc. Dzięki i pozdrawiam!

(BannersBroker maybe?)

PeeS: Propozucje proszę zamieszczać w tym temacie, przeglądałem forum, lecz w sumie nic ciekawego nie znalazłem, masa scamu.


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - marionetkaa2 - 15-01-2013 23:08

dołączam się do pytania Smile


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - jannowak - 16-01-2013 02:07

BannersBroker według mnie najpewniejszy, ostatnimi czasy bardzo ulepszyli działanie firmy, wprowadzają nowe pomysły, minimum to 152,5$ przy mniejszej kwocie się nie opłaca. Jak chcesz pogadac, może uczestniczyć w jakimś szkoleniu online to pisz na PW.


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - xJAmaTOx - 16-01-2013 07:13

A ile masz do zainwestowania jeżeli można spytać?


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - BabciaKleofas - 16-01-2013 16:19

Chciałbym zacząć od małych kwot - 100, 200 zł, i co miesiąc dorzucać do tej puli. Interesuje mnie zarobek w okolicach 400 - 600 zł miesięcznie (oczywiście nie od razu, bądźmy realistami). Istnieje inny sposób oprócz BB, zaufany, wypłacalny? Smile


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Inwestor25 - 16-01-2013 16:24

opcje binarne dla odważnych, ale tam wejście jest od 150€ albo 200$

można ładnie zarobić, ale można też stracić. Nie ma zarobku bez ryzyka.


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - BabciaKleofas - 16-01-2013 18:09

Nie chodzi mi o jakiś kosmiczny zarobek w 1 dzień, tylko o coś, co pozwoli mi generować nieduży ale powoli wzrastający profit. Coś ala JBP, przed tymi wszystkimi zmianami i problemami z wypłacalnością.


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - twardy - 16-01-2013 19:31

100-200zl to za malo zeby wlozyc w BB

o BB to nawet zapomnij z takim wkladem Tongue


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - poczmail - 16-01-2013 20:39

BB to rozreklamowany kicz. Jak masz takie kwoty, o których wspominasz to przelej na $ na LR i inwestuj w jakieś pewne HYIP'y, z wypłatami instant.


RE: Inwestowanie dla ułomnych? Help! - Roben - 16-01-2013 23:10

Może wealth lub adit zawsze jest jakas szansa na zarobek.Aha i pierwsza podstawowa zasada.Nie ma czegoś takiego jak pewna inwestycja.To zawsze jest ryzyko utraty kapitału.