Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? (/Temat-Jak-dodac-taka-blokade-na-pobierajacy-plik-63372)

Strony: 1 2


Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - nadal - 15-01-2013 19:33

Witam,

Jak można dodać taką blokadę na pobierający się plik? Aby ta blokada wyskoczyła? Wiadomo, dostanie się kod od serwisu, ale cholera co z nim zrobić, skoro trzeba wrzucić plik na jakąś stronę.

Z blokowaniem własnej strony to nie ma problemu, bo tam tylko wkleja się do widgetsów ten kod i wszystko działa, a jak tutaj to zrobić?

I tutaj po kliknięciu w regular własnie ta blokada wyskakuje:

http://fileurl.me/3b72s


RE: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - yazir - 15-01-2013 19:35

Teraz napisz po polsku proszę Smile


Odp: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - miniek9090 - 15-01-2013 19:35

Mozej jasniej . Nie wiem czy Ci chodzi o wrzucenie getwaya czy blokady sms

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - nadal - 15-01-2013 19:37

Zapomniałem dodać link..

http://fileurl.me/3b72s

Chodzi mi o takie coś, gdy się kliknie w regular to wyskakuje taka blokada i właśnie nie wiem jak ją zrobić.


RE: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - yazir - 15-01-2013 19:38

Gateway do oferty ustaw, albo wrzuć poprostu plik na jakikolwiek serwis ppa i daj link do niego.
Akurat to jest fileice.net


Odp: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - miniek9090 - 15-01-2013 19:41

Dokladnue to gateway . Chcesz wrzucic na swoja stronke , zeby po kliknieciu wywalalo liste z linkami odblokowania??

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - nadal - 15-01-2013 19:46

No dobra, a jak się te gateway ustawia? Bo nadal za bardzo nie kumam, jak mogę to ustawić. Mam ten kod i co z nim dalej zrobić? Gdzie go wgrać? Mógłbyś trochę to bardziej opisać, bo nie ukrywam ale nowy jestem w tym wszystkim.

(15-01-2013 19:41)miniek9090 napisał(a):  Dokladnue to gateway . Chcesz wrzucic na swoja stronke , zeby po kliknieciu wywalalo liste z linkami odblokowania??

zatapatalkowane ala miniacz

Nie chce wrzucać tego na swoją stronkę. Ja chce to zrobić tak, że pakuje plik na hasło i osoba ściągnie ten plik i w nim będzie też notatnik z instrukcją, jak zdobyć te hasło, a w tej instrukcji będzie właśnie podana stronka, z tą ofertą, że po jej wykonaniu będzie mogła ta osoba ściągnąć notatnik z hasłem.


Odp: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - miniek9090 - 15-01-2013 19:50

Robisz konto na fc . Potem tworzysz plik haslo.txt , do niego wrzucasz haselko . Potem dajesz na np firecash i bierzesz link do drugiego pliku . Proste

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Odp: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - nadal - 15-01-2013 20:05

(15-01-2013 19:50)miniek9090 napisał(a):  Robisz konto na fc . Potem tworzysz plik haslo.txt , do niego wrzucasz haselko . Potem dajesz na np firecash i bierzesz link do drugiego pliku . Proste

zatapatalkowane ala miniacz


Ten skrót fc to od czego? Tworze ten plik na kompie, robię ten notatnik o nazwie hasło i dalej wrzucam na ten serwis firecash i teraz nie wiem o co chodzi. Nie ogarniam do tego momentu.


RE: Jak dodać taką blokade na pobierający plik? - yazir - 15-01-2013 20:08

fc -> firecash.org
Jak zrobisz na firecash to kopiujesz link który tam zostanie wygenerowany i wrzucasz do siebie. Wtedy za każde pobranie dostajesz kasę.