Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanka - nowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Pytanka - nowy (/Temat-Pytanka-nowy-63290)

Strony: 1 2


Pytanka - nowy - steel123 - 14-01-2013 10:55

Witam! mam kilka pytań odnośnie firecash

Jak to jest z tym kontem - założyłem profil i mam bronze dopiero będę miał lepsze jak zacznę arabiać? czy są jakieś sposoby?

Ile jest za pobranie 1 pliku?

Jak wygląda ankieta?


Wypłaty sa na Polskie banki?

Jak długi jest czas wypłaty?



Z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam!


RE: Pytanka - nowy - yazir - 14-01-2013 10:59

1. Tak
2. Od $0.01 do około $20 zależy od tego jaką ofertę dana osoba wykonała
3. Wrzuć jakiś plik i sprawdź Smile W polsce to podanie numeru i zapisanie się do subskrypcji.
4. Tak
5. Kilka dni, zwykle podawane są terminy wypłat na dany miesiąc.


RE: Pytanka - nowy - surfer0700 - 14-01-2013 11:00

1. Im lepsze konto tym większe zarobki. Ale to, że masz teraz BRONZe nie znaczy, że nie będziesz nic zarabiał.
2. Zależy od oferty i kraju.
3. Wrzuć swój plik na serwer i wejdź w wygenerowany link, a tam wybierz sobie ankietę.
4. Tak.
5. Zależy czy na Bank czy na PP i czy standardowy przelew czy przelew błyskawiczny.

Życzę wysokich Zarobków!

Pozdrawiam
surfer0700


edit:
yazir mnie wyprzedził Tongue


RE: Pytanka - nowy - steel123 - 14-01-2013 11:34

Jeszcze 2 panowieSmile

A te przelewy to wyznaczone są dni?

Co ile odświeża się statystyka pobrań?


RE: Pytanka - nowy - yazir - 14-01-2013 11:37

I tak i nie Smile przykładowo podają że 10, 20,30 wypłacają, jak zlecisz przed tym terminem to dostaniesz. Chociaż tu trzeba by poczekać na kogoś z FC
Każde pobranie jest zaliczane natychmiast


RE: Pytanka - nowy - steel123 - 14-01-2013 11:45

Ciekawe jak to ludzie pobiorą skoro ja teraz plik jakiegoś przypadkowego gościa chciałem pobrać to w ankiecie cos dalem i wykonywanie oferty 0% przez pare minut


RE: Pytanka - nowy - yazir - 14-01-2013 11:51

Aby pobrać plik, musisz podać swój numer telefonu, a później wpisać PIN który przyjdzie na ten numer.


RE: Pytanka - nowy - steel123 - 14-01-2013 11:55

zrobiłem to i 0% dalej , nie wiem czy im to będzie działac...


RE: Pytanka - nowy - FireMedia - 14-01-2013 13:31

czyli pewnie robiłeś to na pustym starterze. Wypłaty są dokonywane zawsze po 10 i 20 dniu miesiąca, jednak to zależy od ilości wypłat, staramy się wypłacać jak najszybciej.


RE: Pytanka - nowy - steel123 - 14-01-2013 22:40

Panowie co dla nowego usera jeszcze radzicie na FC ? :>

jak na razie marne zarobki ledwo 0.30$ - 1pobranie , duzo macie tego wrzucone na hosting? Pytanie do tych starych wyjadaczy , gdzie wrzucacie pliki oprócz youtube ?

PS: Jak wygeneruje mi linki strona po wrzuceniu danego pliku to te ktore nie maja w sobie nazwy firecash też będą mi nabijaly? to jest to samo??