Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry sposób na uploadzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobry sposób na uploadzie (/Temat-Dobry-sposob-na-uploadzie-63255)



Dobry sposób na uploadzie - tscorpion - 13-01-2013 12:15

Witam mam świetny sposób na uploadzie na którym zarobiłem sporo pieniędzy na własne potrzeby. Obecnie skończyłem już szkołę i pracuje jako operator wózka widłowego . To dobry sposób dla każdego nie trzeba być pełnoletnim spokojnie można 300 - 600 zł miesięcznie osiągnąć (wiadomo nie dużo jednak mi dawniej zawsze się przydawało ) . Proszę pisać na gg 45940476 wszystko wyjaśnię .

Screen z tego spospobu tylko na filesonic na zachęte (serwis ten padł) zarobiłem na nim 10 tys zł [Obrazek: screema.jpg]

Pozdrawiam


RE: Dobry sposób na uploadzie - patryk0407 - 13-01-2013 15:09

to było kiedyś... pokaż teraz co robisz i omów a nie


RE: Dobry sposób na uploadzie - miniek9090 - 13-01-2013 15:47

napisałem do niego na gg pomysł wydaje się być realny . wystarczy troche spamu i dobrego pomysłu Smile jednak z przyczyn technicznych nie moge wgrac pliku.. za słaby uploadBig Grin


RE: Dobry sposób na uploadzie - tscorpion - 14-01-2013 12:59

Nic się nie zmieniło w tym pomyśle Smile Wiem , że nadal można nieźle zarobić bo mój kuzyn robi 400 zł miesięcznie , a mało co poświęca czasu. Dodam że nie trzeba mieć szybkiego netu .


RE: Dobry sposób na uploadzie - rozekrr - 14-01-2013 16:50

A nie lepiej zarabiać tym sposobem na PPD niż PPS?


RE: Dobry sposób na uploadzie - tscorpion - 14-01-2013 17:26

Nie pokerface


RE: Dobry sposób na uploadzie - surfer0700 - 14-01-2013 17:39

Rejestracja z linka przed otrzymaniem tego "super poradnika" nie jest w porządku.
Moim zdaniem - albo przedstawiasz temat tutaj albo temat ląduje w koszu.
Jeżeli ktoś będzie chciał to zarejestruje się z Twojego reflinka, jeżeli nie to nie. PROSTE.


RE: Dobry sposób na uploadzie - tscorpion - 14-01-2013 18:00

Sam wymyśliłem ten poradnik i coś mi się należy . Chciałem 10 ogarniętych osób żebym im wszystko wytłumaczyć . Ja nie mam czasu na spamienie for ponieważ mam normalną pracę . Wszyscy co podejmią współpracę nie będą żałować .


RE: Dobry sposób na uploadzie - surfer0700 - 14-01-2013 18:13

No chyba sam tego nie wymyśliłeś, bo ja już to znałem. Zgadnij skąd... Z sieci.
coś Ci się należy ? Pozwól, że my o tym zadecydujemy...
Jeżeli poradnik będzie godny uwagi to zarejestrujemy się z reflinka. Jeżeli nie, to nie - proste.


Dobry sposób na uploadzie - Admin - 14-01-2013 18:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.