Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wtyczka do Wordpress'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wtyczka do Wordpress'a (/Temat-Wtyczka-do-Wordpress-a-63252)



Wtyczka do Wordpress'a - Tyrkijt - 13-01-2013 11:36

Witam!
Od kilku dni poszukuję wtyczki do wordpressa, żeby po wejściu na mojego bloga wyskoczyło okienko z informacją (musi się dać przerobić na moja wiadomość), że jest coś nowego z odnośnikiem do tego coś jak reklamy.
Czy ma ktoś może nazwę takiej wtyczki?
Za pomoc leci +.

Ps. nie wiem czy dobry dział, jak nie to proszę moderatorów o przeniesienie Smile


RE: Wtyczka do Wordpress'a - Daroslawo - 13-01-2013 17:59

Polecam "Wordpress Popup Scheduler". Według mnie jest najlepsza. Możesz sam wszystko poustawiać, rodzaj okienka, kiedy ma się pojawiać, treść - tekst, obrazki, filmiki, linki.


RE: Wtyczka do Wordpress'a - Tyrkijt - 13-01-2013 18:12

(13-01-2013 17:59)Daroslawo napisał(a):  Polecam "Wordpress Popup Scheduler". Według mnie jest najlepsza. Możesz sam wszystko poustawiać, rodzaj okienka, kiedy ma się pojawiać, treść - tekst, obrazki, filmiki, linki.


Dzięki wielkie. Plusik leci! Smile