Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż internetowa - szukam partnera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sprzedaż internetowa - szukam partnera (/Temat-Sprzedaz-internetowa-szukam-partnera-63201)



Sprzedaż internetowa - szukam partnera - marcinho121 - 11-01-2013 20:16

Chciałbym zacząć dorobić na sprzedaży internetowej lecz brak mi doświadczenia ...Wielokrotne próby zarobku ( programy partnerskie , zakłady bukmacherskie , wypełnianie ankiet itd ) okazały się klapą.
Chciałbym spróbować sił w sprzedaży internetowe głównie na allegro.
Poszukuje cennych rad , wskazówek , a może nóż ktoś pomoże , albo nawet nawiążemy współpracę Smile


RE: Sprzedaż internetowa - szukam partnera - Nicktim - 11-01-2013 20:22

Planujesz założyć działalność gospodarczą ? Bo jeżeli nie to możesz mieć problemy tzn. zyski pewnie będziesz miał spore, kwalifikuje się to pod działalność gospodarczą. Sam próbowałem "zarobić" na allegro, lecz na dłuższą metę jest to nieopłacalne.


RE: Sprzedaż internetowa - szukam partnera - mentos91bdg - 11-01-2013 20:28

Mówisz ,że nieopłacalne lecz wiele ludzi właśnie "bawi" się w allegro na zasadzie kup taniej sprzedaj drożej... na moje nie narzekają na zyski.


RE: Sprzedaż internetowa - szukam partnera - marcinho121 - 11-01-2013 20:30

Nie koniecznie działalność . Interesuje mnie typ "dorobienia" a nie "zarabiania" .
Troche już akt takiej desperacji . Człowiek chce ,stara się jakoś dorobić ,ale jakoś zawsze coś nie pójdzie .
A jakiej branży sprzedawałeś produkty ?


RE: Sprzedaż internetowa - szukam partnera - surfer0700 - 11-01-2013 20:31

tutaj masz temat dotyczący sprzedaży usług na allegro:
http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934


RE: Sprzedaż internetowa - szukam partnera - Nicktim - 11-01-2013 20:45

Branża: konta do gier MMORPG Big Grin

Jak chcesz sobie tylko "dorobić" to rzeczywiście DG nie będzie ci potrzebna.


RE: Sprzedaż internetowa - szukam partnera - marcinho121 - 12-01-2013 10:41

(11-01-2013 20:45)Nicktim napisał(a):  Branża: konta do gier MMORPG Big Grin

Jak chcesz sobie tylko "dorobić" to rzeczywiście DG nie będzie ci potrzebna.

Pomysł dobry tylko niby skąd te kont do gier brać ?


RE: Sprzedaż internetowa - szukam partnera - Nicktim - 12-01-2013 11:07

Mogę podsunąć ci ciekawy pomysł, ale to na PW


RE: Sprzedaż internetowa - szukam partnera - surfer0700 - 12-01-2013 11:35

(11-01-2013 20:30)marcinho121 napisał(a):  Nie koniecznie działalność . Interesuje mnie typ "dorobienia" a nie "zarabiania" .
Troche już akt takiej desperacji . Człowiek chce ,stara się jakoś dorobić ,ale jakoś zawsze coś nie pójdzie .
A jakiej branży sprzedawałeś produkty ?

Nawet jak "dorabiasz" to musisz rozliczać się z US.