Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie (/Temat-Inwestowanie-63099)



Inwestowanie - filipw87 - 08-01-2013 23:38

Witam. Dopiero co dołączyłem do tego forum, także proszę o wyrozumiałość. Przeglądałem kilkanaście tematów i często pojawia się pojęcie "inwestowania" jako najbardziej dochodowego sposobu pomnażania/zarabiania pieniędzy w internecie. Chciałbym wiedzieć co nieco na temat zasad jakie panują na takich serwisach, jakie jest ryzyko, czy opłaca się wpłacać dużą kwotę, czy są one wiarygodne(jeśli tak, to jakie?), jak jest z wypłacaniem, jakie serwisy wybrać i czy można osiągnąć dochód pasywny na którymś z nich? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Smile


RE: Inwestowanie - Admin - 09-01-2013 00:16

przenoszę do odpowiedniego działu, forumowi wyjadacze z pewnością wyczerpująco Ci odpowiedzą


RE: Inwestowanie - kleomenes - 09-01-2013 10:30

Wyjadaczem nie jestem ale nakreślę ci co nieco.
Wszelkiego rodzaju inwestycje zapewne są jednym z bardziej dochodowych źródeł zarobku, jednakże wiążą się ze sporym ryzykiem. Istnieje bowiem możliwość straty zainwestowanych w dany serwis środków. Nie dość że nic nie zarobimy to jeszcze możemy stracić to co zainwestowaliśmy. Zazwyczaj w takich serwisach zarabiamy przez określony czas z góry ustalony % od naszej wpłaty/inwestycji. Ryzyko jest duże. Moim zdaniem nie warto od razy wpłacać sporej kasy, lepiej wpłacić mniej i sprawdzić czy owy program w ogóle wypłaca ! Niektóre są wiarygodne, niektóre nie, niektóre tylko przez jakiś czas, a niektóre tylko dla "wybranych". Taki program trzeba sprawdzić samemu, najlepiej poszukać dowodów wypłat z danego programu w internecie lub samemu wpłacić i sprawdzić czy faktycznie wypłaca, jeśli tak to można rozważyć opcję dalszej inwestycji, bądź zwiększenia kapitału. Jeśli chodzi o takie programy to wypłaty są zazwyczaj albo manualne(ktoś ręcznie przekazuje środki, czas wypłaty może być 3-4, a może być i 2 miesiące) albo instant(wtedy pieniądze otrzymujesz względnie szybko, kwestia kilku godzin, czasem dnia). Ja ze swojej strony polecił bym ci bannersbroker lub profitclicking, tam zasady są nieco inne ale o nich można dowiedzieć się z działów na temat tych serwisów. Jeśli chodzi o te programy to moim zdaniem można osiągnąć dochód pasywny ale nie z miesiąca na miesiąc, wszystko wymaga czasu, pieniędzy(przynajmniej na początku) i zaangażowania Smile
Ekspertem nie jestem ale mam nadzieję że rozjaśniłem ci co nieco.
Alem się rozpisał Jerk


RE: Inwestowanie - ComboThe - 09-01-2013 11:18

Ryzyko jest takie ze 'jutro' mozemy naszej kasy nie zobaczyc. Natomiast sa programy gdzie ryzyko jest duze i takie programy trwaja kilka dni/tygodni, lub takie gdzie ryzyko jest mniejsze - kilka miesiecy/lat. Oczywiscie chodzi tu o % zwrotu.

Zapraszam na moja strone, dowiesz sie tam na temat kilku programow ktore ja polecam. Najlepsze w tym jest to ze one nam niczego nie gwarantuja, nie ma dziennego zwrotu %.
Takim programem jest np. BannersBroker.

Jest jeszcze jeden program PARTNERSKI, bez zadnego wkladu, poprzez robienie zakupow przez internet z darmowa dostawa do domu mozemy je robic do 6% taniej, zapraszajac 3 osoby juz 15%, zapelniajac tylko 2 kregi Juz 90% taniej. Ten program to familo

Wszystkiego sie dowiesz na mojej stronie Wink


RE: Inwestowanie - Inwestor25 - 09-01-2013 16:57

Tak jak koledzy napisali powyżej - inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Do wyboru masz całą masę różnych programów i sposobów inwestowania.

Ja osobiście wybrałem opcje binarne, ale nie polecam ich osobom, które mają tendencje do ryzykownych ruchów i nerwowego inwestowania, bo można wszystko stracić bardzo szybko. Można natomiast przy odrobinie szczęścia sporo zarobić i to w krótkim czasie.

Aby rozpocząć inwestowanie gdziekolwiek przede wszystkim musisz zastanowić się ile możesz zainwestować i czy ewentualnie możesz sobie pozwolić na stratę tych pieniędzy w razie, gdyby inwestycja nie wypaliła (innymi słowy - czy jeśli np. stracisz 5 stówek to czy nie będzie się to wiązało z kłopotami finansowymi czy długami np. w banku).

Inwestowanie to również czas. Jeśli masz sporo czasu to możesz np. zainwestować w jakąś stronkę i brać udział w programach partnerskich.

Możesz zainwestować w bannersbroker (ja ten temat sobie odpuściłem bo nie do końca rozumiem o co chodzi).

A możesz też porwać się na wspomniane opcje binarne, ale musisz tu mieć mocne nerwy, silne serce i odrobinę szczęścia Wink

I to co najważniejsze - czytaj opinie o serwisach z inwestycjami, bo można się łatwo naciąć.


RE: Inwestowanie - Polak123 - 09-01-2013 17:24

Jak to Admin nakreślił postaramy sie ci pomóc z wyborem odpowiedniej formy inwestycji Idea

Osobiście inwestowałem dawniej w Hyip-y ale było to zbyt ryzykowne ponieważ po 1-2 miesiącach firma (strona) znikała z sieci i postanowiłem zająć się inwestycją w inne firmy nie Hyip-y.

W lipcu natrafiłem na firmę BannersBroker, poczytałem na necie o niej i postanowiłem zainwestować w nią, dziś już jestem na plusie i to nie małym i ten rok też dobrze sie zapowiada.

BannersBroker to firma głównie zajmująca sie reklamą w sieci ale daje również nam zwykłym ludziom zarabiania na reklamie nie musimy mieć dużych stron i ruchu na nich wystarczy że posiadamy $$$ oraz pozwolimy firmie na zakup Miejsc reklamowych z których to później my dostaniemy wynagrodzenie od firmy. W bannersBroker obecnie jest ok 250 000 ludzi którzy aktywnie zajmują sie współpracą z tą firmą.

Średni zysk w skali roku to 400%. Wiadomo również że nie ma firmy która zapewni ci zwrot pieniędzy jeśli upadnie, musimy sie z tym liczyć w końcu jest to inwestycja. Ale myśląc zdrowym rozumem czy jeśli jutro pójdziesz do pracy to nie okaże sie że twoja firma upadła i stała sie niewypłacalna, nie wiesz nawet czy jutro będziesz musiał do tej pracy iść. Takie jest życie.

Z mojej strony to tyle bardzo polecam ci BannersBroker jak dotychczas dała zarobić wielu osobom i wielu jeszcze będzie mogło zarobić.
Polecam i Zapraszam

Pozdrawiam.


RE: Inwestowanie - filipw87 - 10-01-2013 09:46

Dziękuję wszystkim. Bardzo mi pomogliście. Nie pozostaje mi nic innego jak zaczynać "zabawę". Widzę, że macie wiedzę i doświadczenie na ten temat, czas abym ja też je nabył. Pozdrawiam


RE: Inwestowanie - Polak123 - 10-01-2013 12:59

Jesteśmy tutaj aby pomagać innym Cool