Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! (/Temat-Sharebay-net-Darmowe-Konta-Premium-Publisher-na-Start-63004)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Karczu - 06-01-2013 23:13


[Obrazek: logo.png]

Wszyscy Użytkownicy, którzy zarejestrowali się na ShareBay.net mogą otrzymać od nas zupełnie za darmo konta Premium Publisher!


Co daje konto Premium Publisher?
- zarobki wyższe o 30%!
- maksymalny rozmiar pliku 300MB!
- maksymalny dzienny upload 1GB!
- wypłaty w systemie maksymalnie NET15!


Aby otrzymać od nas takowe konto, należy poście poniżej napisać wiadomość według wzoru:
Cytat:Mój login na ShareBay: (tutaj podajecie swój login na ShareBay)

Promocja trwa do końca lutego i właśnie do końca tego okresu będą one przyznawane dla każdego!

Co więcej, najlepszym 15 Earnerom każdego miesiąca przedłużana będzie ważność konta Premium Publisher o kolejny miesiąc! Oferta ta jest wprowadzona NA STAŁE!


Serdecznie zapraszamy!


PS. Uprzejmie proszę o nie prowadzenie dyskusji w tym temacie. Wątek opisowy ShareBay.net znajdziemy tutaj: http://zarabiam.com/Temat-ShareBay-net-Innowacyjne-Funkcje-na-Rynku-PPA-63001



RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - LessiPL - 07-01-2013 01:14

nie jest łatwiej dać premium każdemu nowemu użytkownikowi ?Smile inicjatywa fajna, sorki za offtop


RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Killer - 07-01-2013 01:18

racja, skoro promocja jest do końca lutego to po co robić mailingową listę Smile Dodam, że nie nie każdy chce publikować swój adres email czy login - wiadomo że checkerami będzie można podkraść nisze Smile
Poza tym boty spamujące mogą wyłapać Smile Inicjatywa na start spoko Smile


RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Karczu - 07-01-2013 01:27

Macie rację - zrezygnowałem z opcji podawania maila, wystarczy od teraz sam login. A jeśli ktoś wciąż nie chce, to zapraszam na PW! Smile

Początkowo chciałem dawać premium każdemu, ale przyrost kont znacznie przekroczył moje oczekiwania i to już na kilka dni przed oficjalnym startem! I to nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Teraz bym może wyrobił, by włączać konta każdemu, ale powiedzmy pod koniec lutego - mógłbym mieć problem.

Postanowiłem więc, że konta Premium Publisher rozdam każdemu, kto się po nie zgłosi Smile Tu, na PW, na mój adres domowy listem, gdziekolwiek ;-)


RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Fajka - 07-01-2013 02:23

Mój login na ShareBay: Fajka


RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Karczu - 07-01-2013 12:17

Premium przydzielone Smile


RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Limitless - 07-01-2013 13:05

Chłopaki na chatboxie piszą , że awm zablokowało polske a o ile się nie myle w sharebayu był tylko awm?


RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Karczu - 07-01-2013 13:30

Mamy również BlamAdsa (chwilowo wyłączony) oraz szykujemy się do AdscendMedii.

U nas oferty z Polski działają jak należy. Być może im zablokowało konta lub IP, bo AWM ma system blokujący frauderów lub osoby często wykonujące oferty.

PS. Dyskusje proszę kierować do tematu opisowego ShareBay Smile Ten niech pozostanie wątkiem dotyczącym darmowego premium.


RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - rosa1822 - 07-01-2013 18:16

Mój login na ShareBay: rosa1822


RE: Sharebay.net - Darmowe Konta Premium Publisher na Start! - Karczu - 07-01-2013 19:00

Konto Premium Publisher przydzielone! Smile