Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! (/Temat-ShareBay-net-Innowacyjne-Funkcje-na-Rynku-PPA-Temat-Ogolny-63001)



RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - LaGeR - 12-01-2013 21:19

Siemka.Wczoraj wrzuciłem 2pliki na ShareBay.net dzis wchodzę i patrzę a tu 20$, a ja lekko promowałem te niszę. Jeszcze wpadło mi pobranko z Hiszpani za 4.55$ według mnie mają super stawki polecam każdemu ten serwis. Doświadczonym oraz tym którzy zaczynają, dlaczego ? super kontakt oraz szybka realizajca wypłat tylko z ShareBay.net Jeżeli nie wiesz jak zacząć lub szukasz pomocy pisz na GG: 19821620.
[Obrazek: c9kz00l62k1d.png]


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - pikusix1 - 12-01-2013 21:55

Jestem w trakcie promowania niszy, także zobaczymy jak ze stawkami stoimy. Na razie 2x pobrania z Indii za 0.13$ Undecided


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Karczu - 12-01-2013 23:10

LaGeR, gratulacje!

pikusix1, dla Indii niestety nie ma zbyt dobrych ofert. Pozostaje chyba oczekiwać na to aż trafi się Pobierający z lepszego kraju Smile


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Prizers - 13-01-2013 00:05

ciezko cos strona zaczyna chodzic co jest?


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Karczu - 13-01-2013 00:56

Mi strona działa bardzo szybko.

Możliwe, że ktoś przymierzał się do jakiegoś ddosa. Mamy jednak serwer z odpowiednią ochroną, więc nie ma się czego obawiać.


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Prizers - 13-01-2013 00:58

teraz juz okBig Grin


Odp: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - miniek9090 - 13-01-2013 01:03

Swietna opcja to ppv . Jutro biore sie za zakladanie stron i wrzucanie skryptow z linkiem Wink strona nie muli i narazie ma nsjwiecej mozliwosci oraz super stawki

zatapatalkowane ala miniacz


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Karczu - 13-01-2013 01:37

Życzymy powodzenia! Smile


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Prizers - 13-01-2013 12:57

dziwne . zaliczacie wszystko ? nie mam dzisiaj żadnego pobrania a z wyświetleń wynika ze ludzie zrobili to bo mam filmy jako prywatne i musieli odblokować aby wejść.


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Karczu - 13-01-2013 13:18

Mówisz o osadzaniu filmów z YT? Możliwe, że zaliczyło odsłony dla filmów przed odblokowaniem gatewaya.