Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! (/Temat-ShareBay-net-Innowacyjne-Funkcje-na-Rynku-PPA-Temat-Ogolny-63001)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - joseph - 18-01-2013 23:10

Moglibyście zmienić stronę na która przenoszony jest ktoś kto kliknie w mój link. Chodzi o to, że jak ktoś wejdzie np. na stronę sharebay lub seashare i nie może ściągnąć lub nie wiem jak to zrobić to pierwsze co rzuca mu się w oczy to napis forum na gorze i jest przenoszony wtedy na wasze forum które mowi jak to zarabiac na ppa Big Grin albo naciśnie home a tam takie coś:

Welcome to ShareBay.net – amazing website where you can earn money via Internet by sharing everything you want! Thanks to our technology we will pay you from $0,15 up to $25 per each successful unlocking access to every content you shared!

to raczej się domyśli że ktoś może go robić w konia.

Tak samo jest z linkami do filmów lepiej chyba by było gdyby po wciśnięciu linku odtwarzacz uruchamiał się na full ekranie. Bo może być tak jak w sytuacji wyżej. Przemyślcie jak pochować takie elementy na stronie, żeby ktoś łatwiej uwierzył.


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Leaders - 19-01-2013 00:34

Wydaje się nam, że jak ktoś zauważy ofertę do wykonania, to raczej domyśli się, że to reklama i robi to dla czyjegoś zysku, a nie dla zabawy, bo ktoś z nudów chciał mu utrudnić sprawę.

Inna sprawa, że we wszystkich praktycznie serwisach z programem partnerskim (jaki by on nie był, nie tylko w PPA) zawsze jest wszędzie zaznaczone, że można na tej stronie zarobić. W przeciwnym razie jak pozyskiwałoby się nowych Użytkowników?

Powiem więcej - myślę, że fakt iż są reklamy na hostingach wpływa na ich wiarygodność! Bo chyba nikt nie uwierzy, że ktoś chce hostować coś miłosiernie za darmo. I to czy udostępniający może zarobić czy nie raczej nie wpływa na to, że ktoś pomyśli "zarobi, więc chce oszukać" - raczej wręcz przeciwnie. Serwis bez strategii/reklam=chce zarobić na czymś innym. I tutaj zaczynają ludzie myśleć, czy może nie ma tam jakichś trojanów, keyloggerów etc.

Inna sprawa to design - jeśli wygląda profesjonalnie, to automatycznie wzbudza zaufanie. A jak jest jakiś bodziec reklamowy/zarobkowy, to człowiek intuicyjnie wie, że serwis działa legalnie i z tego się utrzymuje.

Nie szukałbym dziury tam, gdzie jej nie ma. Internet dzięki temu działa, podobnie co wszystkie PPA i o dziwo wszystko ma się dobrze Wink


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - dawo62 - 19-01-2013 01:03

Mogę dostać od was jedną radę? Smile Gdzie promujecie nisze?


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - PokerStars1910 - 19-01-2013 10:46

(19-01-2013 01:03)dawo62 napisał(a):  Mogę dostać od was jedną radę? Smile Gdzie promujecie nisze?

Wszedzie Big Grin


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - miniek9090 - 19-01-2013 10:49

youTube , dialy


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Pablo1878 - 19-01-2013 22:03

Kolejny dzień i kolejny raz 1 miejsce w 'Today earnings'. Smile

Przy okazji zapraszam wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali do rejestracji na sharebay.net Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z PPA odsyłam do http://sharebay.pl/mentorzy-sharebay-net/ - Ja niestety nie będę wam wstanie pomóc (dostałem już taką propozycję) Smile Lepiej zgłosić się do mentorów.


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Roxi5017 - 19-01-2013 22:14

Ja póki co czekam na odpowiedź od Krypy Wink Zobaczymy na ile mi pomoże Wink

@up Gratki i życzę dalej wysokich zarobków Smile


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Pablo1878 - 19-01-2013 22:19

(19-01-2013 22:14)roxi5017 napisał(a):  Ja póki co czekam na odpowiedź od Krypy Wink Zobaczymy na ile mi pomoże Wink

@up Gratki i życzę dalej wysokich zarobków Smile

Dzięki. Smile Na pewno pomoże.


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Leaders - 21-01-2013 16:41

Tego życzymy Tobie i wszystkim innym Użytkownikom! Smile


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - elektro87 - 21-01-2013 20:42

Założyłem wczoraj konto na sharebay ale niestety do tej pory nie doszedł mail z linkiem aktywacyjnym. Mail jaki podałem przy rejestracji to [email protected] . Można coś z tym zrobić?