Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Cło!! WAŻNE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Cło!! WAŻNE! (/Temat-Rozwiazane-Clo-WAZNE-6296)



[Rozwiązane]Cło!! WAŻNE! - MateO. - 30-04-2010 12:52

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest dokładnie z tym cłem, bo słyszałem już tysiące wersji i teraz już nie wiem. Sam się pogubiłem... Moje pytania brzmią:

1. Czy płacimy cło gdy uda nam się wybrać jakąś nagrodę podczas resotcku, jeśli tak to kiedy się płaci to cło?
2. Za jakie nagrody trzeba płacić cło?
3. Czy za bony pieniężne (amazon.co.uk, paypal) trzeba płacić cło?
4. Co z podatkiem?

Proszę o konkretne odpowiedzi.

P.S Wiem, że temat był poruszany miliony razy, ale jak już wspomniałem słyszałem już tysiące wersji i nie wiem jak to w końcu dokładnie jest.


RE: Cło!! WAŻNE! - Isoshi - 30-04-2010 12:56

1. Cło płacimy przy odbiorze.
2. Za droższe nagrody typu PS3 Xbox 360 itp
3. Bony są ci wysyłane na e-maila
4. Podatek (Vat) też płaci się przy odbiorze


RE: Cło!! WAŻNE! - Szymik - 30-04-2010 13:00

(30-04-2010 12:52)MateO. napisał(a):  Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest dokładnie z tym cłem, bo słyszałem już tysiące wersji i teraz już nie wiem. Sam się pogubiłem... Moje pytania brzmią:

1. Czy płacimy cło gdy uda nam się wybrać jakąś nagrodę podczas resotcku, jeśli tak to kiedy się płaci to cło?
2. Za jakie nagrody trzeba płacić cło?
3. Czy za bony pieniężne (amazon.co.uk, paypal) trzeba płacić cło?
4. Co z podatkiem?

Proszę o konkretne odpowiedzi.

P.S Wiem, że temat był poruszany miliony razy, ale jak już wspomniałem słyszałem już tysiące wersji i nie wiem jak to w końcu dokładnie jest.

1.Płacimy cło/vat gdy celnik nałoży.Jeżeli tak to płacimy gdy pyrzychodzi z twoją nagrodą do twojego domu

2.Za wszystkie, które są wycenione powyżej 30-40 $

3."Szukaj" nie boli --> http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=5885&pid=66955#pid66955

4.podatek to podatek TongueSmile


RE: Cło!! WAŻNE! - Tidus - 30-04-2010 13:37

(30-04-2010 12:52)MateO. napisał(a):  Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest dokładnie z tym cłem, bo słyszałem już tysiące wersji i teraz już nie wiem. Sam się pogubiłem... Moje pytania brzmią:

1. Czy płacimy cło gdy uda nam się wybrać jakąś nagrodę podczas resotcku, jeśli tak to kiedy się płaci to cło?
2. Za jakie nagrody trzeba płacić cło?
3. Czy za bony pieniężne (amazon.co.uk, paypal) trzeba płacić cło?
4. Co z podatkiem?

Proszę o konkretne odpowiedzi.

P.S Wiem, że temat był poruszany miliony razy, ale jak już wspomniałem słyszałem już tysiące wersji i nie wiem jak to w końcu dokładnie jest.
1.Płaci się w czasie odbierania przesylki
2.Za wszystkie prócz gier ,tapet <xD> , koszulek , bonow paypal i amazon i czasem zegarki Nixon<rzadko>
3.Nie


[Rozwiązane][Rozwiązane]Cło!! WAŻNE! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.