Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-na-starterach-62929)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 09-01-2013 23:29

@UP spróbuj


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Trevor188 - 11-01-2013 22:00

Czy stronka jeszcze działa/wypłaca ?(wiem ze nie minął jeszcze tydzień od 1 posta , no ale nigdy nic nie wiadomo)
1 oferta - 1 starter oraz te 58pkt tak?
Pytam bo chciałbym się w to pobawić, bo dużo nie trzeba znowu robić, aby startery skołowaćSmile

"We currently do not accept registration from your country."
Czy będzie możliwe w jakimś innym czasie jutro /po jutrze zarejestrować się czy trzeba wejść na zagranicznej proxy?
@Edit da się zarobić na stałym ip na starterach - to podstawowe pytanie Big Grin


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 12-01-2013 01:41

Stronka działa i wypłaca na stałym IP nie zarobisz ;/


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Trevor188 - 12-01-2013 10:57

A przez proxy lub TOR ( nie wiem w ogóle jak go używać ;D ) Coś by dało radę czy też nic?
No to pozostaje mi poprosić dostawcę o zmienne IP, ale to chyba nie będzie takie proste i darmowe ;/

@Edit
Ale Limitless przecież zmienne IP z neti czy z neostardy jest łatwe do wyłapania i można dostał bana-"cheater" tylko coś na play'u czytałem że tam jest doobre zmienne ip.


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 22-01-2013 13:51

Serwis z powrotem odblokował rejestracjie dla polaków , uwaga można wyykonywać max. 12 ofert dziennie (tych z awm). Proszę o rejestracje z refa. A co do tora lub vpn'ow to nie opłaca się bo od razu dostaje się bana , internet najlepiej z netii lub neo.

A oferty raz są po 66p a raz po 82,5p.


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Matheo249 - 22-01-2013 15:43

(22-01-2013 13:51)Limitless napisał(a):  Serwis z powrotem odblokował rejestracjie dla polaków , uwaga można wyykonywać max. 12 ofert dziennie (tych z awm). Proszę o rejestracje z refa. A co do tora lub vpn'ow to nie opłaca się bo od razu dostaje się bana , internet najlepiej z netii lub neo.

A oferty raz są po 66p a raz po 82,5p.

Jest tak samo:

We currently do not accept registration from your country.


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 22-01-2013 18:16

To widocznie znowu zablokowali bo ostatnio refa z polski złąpałem.


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - twardy - 22-01-2013 19:17

dajcie jakiegos maila do admina... czy cos, bo ja dostalem bana jakis czas temu jak zablokowali rejestracje dla PL Tongue

problem taki, ze ja moze zrobilem z 5 ofert na awm...


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Trevor188 - 25-01-2013 23:09

Macie inne strony "pod startery" bo ta ciągle jest zablokowana dla polaków.
sponsokdo jeszcze "działa"?
Wczoraj zrobiłem parę ofert na sponsokdo i żadnej mi nie zaliczyła ( starter z plusa) , czemu mi nic nie zaliczyło? -.-


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Ataman - 26-01-2013 17:27

Mi też nie zalicza na sponsokdo, zrobiłem trochę ofert i tylko kilka zaliczyło a starter do wywalenie Tongue, kosztował mnie całe 50 gr na allegro ;D. Jedyny plus, że wystarczyło na te minimum 300 kdo więc coś tam do przodu, ale mogłoby być lepiej.