Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? (/Temat-Facebook-Fanpage-Za-ile-sprzedac-i-przy-ilu-like-62912)

Strony: 1 2


Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - kubeq1300 - 05-01-2013 11:54

Witam, niedawno stworzyłem fanpage. Od początku byłem pewien że nabierze on popularności i stało się Smile Codziennie 150-200 like (z piątku na sobotę było to nawet w okolicach 300). Fanpage ma kilka dni a już prawie 2 tysiące lubie to. Podpowiedzcie mi do kiedy poczekać czyli ile like uzbierać aby w ten czas sprzedać i w jakiej cenie waha się taki fanpage bo nigdzie nie widzę ani na allegro ani na forach. Fani są wiarygodni to jest najważniejsze. Może nie aż tak dużo osób się udziela ale robią to Smile


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - DDK - 05-01-2013 12:14

Mało kto publicznie informuje o sprzedaży ( głównie chodzi o allegro itp. ) gdyż jest to niezgodne z regulaminem Facebook'a. Cena? Zależy od targetu, ruchu, liczby lajków we wpisach, komentarzy i wiele innych czynników. Średnia cena to 2-3 grosze za fana, ale jak mówię. Cena bywa różna, tu musisz rozmawiać dobrze z chętnym kupującym którego ciężko znaleźć. Można też zarobić na fanpage bez jego sprzedaży, np. reklamy firm we wpisach, reklamy z sieci afiliacyjnych, reklama w aplikacjach viralnych itp. Czasem się nie opłaca sprzedawać fanpage za te 2-3 grosze za fana, gdyż fanpage przyniesie większy zysk z samych reklam ( no chyba, że ktoś zainwestuje i na tych reklamach sobie odbije ).


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - kubeq1300 - 05-01-2013 12:31

Hmm znaczy te reklamy to nawet dobry pomysł. Ludzie na tym fanpage mało żywi są ale są Tongue Myślę że przy około 10k like można sprzedawać już reklamę, tak? Smile

o aplikacjach wiralnych też mam jakieś pojęcie ale też niestety pesymistyczne przeczucie że na tym fanpage to nie wypali ;\


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - zarabiamwnecie - 05-01-2013 12:39

Powiem tak.. lepiej go nie sprzedawaj jak dobijesz do 10000+. Wystaw na allegro reklamę na twoim fanpage i będzie większy zysk..Jerk2


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - DDK - 05-01-2013 12:40

No minimum 10k i to ciężko bo weźmiesz jakieś kilka złotówek za wpis, ponieważ konkurencja duża. Wystarczy wpisać "reklama facebook" na allegro i zobaczyć ile tego jest. Co do aplikacji viralnych to trzeba mieć chwytliwy pomysł, a na pewno wypali.


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - kubeq1300 - 05-01-2013 12:42

Okej Wink No miałem skrypt viralny całkiem fajny ale jakoś mi się popsuł i coś nie działa ;\ Spróbuje może jeszcze raz przy tych 10k a wyżej zacznę reklamę sprzedawać. Dzięki


EDIT: Nie wiem czy kogoś to interesuje ale wczoraj naprawiłem swoją viralkę, znalazłem niszę i rzuciłem w tłum. Na tą chwilę na razie mało odzewu(dotarła do ok. 420 znajomych fake konta). Macie jakieś pomysły jak dyskretnie zareklamować Ją na moim fanpage'u? Tak żeby ludzie widzieli a się nie wystraszyli. Fanpage ma teraz 2,270 fanów więc coś by z tego było ale boje się że się wystraszą...


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - kubeq1300 - 09-01-2013 19:52

UP.

Dobilem do 4 tysięcy like. Ktoś ma jakieś pomysły na spieniężenie?
Mam sposób na lubie to ale na allegro tego strasznie dużo...


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - demi12125 - 09-01-2013 20:20

cześć, posiadam fanpage 23 tyś fanów prawie, coż to za aplikacja jaką posiadasz? może coś wymyślimy


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - kubeq1300 - 09-01-2013 20:38

Słaby viral ma niestety. Adres poszedł na PW. Co o tym myślisz?


Co do fanpage to teraz doszedłem do wniosku że dobiję ok. 50 tyś like i zacznę sprzedawać reklamy. Jedyne wyjście.


RE: Facebook Fanpage - Za ile sprzedać i przy ilu like? - demi12125 - 09-01-2013 20:58

(09-01-2013 20:38)kubeq1300 napisał(a):  Słaby viral ma niestety. Adres poszedł na PW. Co o tym myślisz?


Co do fanpage to teraz doszedłem do wniosku że dobiję ok. 50 tyś like i zacznę sprzedawać reklamy. Jedyne wyjście.

a ta strona należy do Ciebie?