Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Michacz oszustem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Michacz oszustem? (/Temat-Michacz-oszustem-62846)

Strony: 1 2


Michacz oszustem? - Krissu - 03-01-2013 21:22

Siemanko.
Niemiła sytuacja. Chciałem tego uniknąć, ale ileż można prosić. Michacz wykupił usługi na trampki. Kwota, jaką chciałem to 50zł - zgodził się na nią, jednak.. nie miał pieniędzy aktualnie, by je spłacić. Okej, nie ma problemu. Z racji, że z nim wcześniej kontakt miałem i nie było żadnych kłopotów, trampki wygrałem, opakowanie z kodem wygranym wysłałem na jego adres czyli wszystko, co miałem zrobić. Jednak, jak mniemam, kodu nadal nie wysłał, więc trampki przepadły. Mimo to, nadal chce pieniądze. Od początku tłumaczył się, że zarobi, że będzie miał ' jutro do 18', 'pojutrze do 19' albo w piątek do 21.. Wink Ostatnio nawet oferował mi usługi - podanie metody yazira? Cóż, tak więc inaczej, nie polecam realizować z nim żadnej transakcji na tę chwilę. ; ) A co do pieniędzy, mam nadzieje, że je jeszcze kiedyś zobaczę. ; )


RE: Michacz oszustem? - Hirek - 03-01-2013 21:26

Masz jego dane , wyznacz mu termin ,a jak nie idziesz na policje .


RE: Michacz oszustem? - Krissu - 03-01-2013 21:27

Jak im to udowodnię? Nie mam ani papierka przy sobie, ani nic. A GG w każdej chwili można zamknąć. Wink

Po prostu, w tej chwili co zrobię to odradzę innym transakcji z nim. : )


RE: Michacz oszustem? - Hirek - 03-01-2013 21:30

(03-01-2013 21:27)Krissu napisał(a):  Jak im to udowodnię? Nie mam ani papierka przy sobie, ani nic. A GG w każdej chwili można zamknąć. Wink

Po prostu, w tej chwili co zrobię to odradzę innym transakcji z nim. : )

Sprawa się wyjaśni szybko jeżeli potwierdzi poczta ,że wysyłałeś coś.
A poza tym potwierdziłeś mu na gg/pw ,że wysłałeś dzisiaj paczkę .
A on nie wywiązał się z umowy , dostanie wezwanie na Policję to od razu zapłaci .


RE: Michacz oszustem? - Madroxx - 03-01-2013 21:36

Za umowe na słowo raczej mu nic nie zrobią


RE: Michacz oszustem? - Krissu - 03-01-2013 21:37

Na pewno z tym pójdę na policje.. ; )
Wygrałem nagrodę.. a nie dałem mu telefon. ; )


RE: Michacz oszustem? - Madroxx - 03-01-2013 21:48

Policja Ci powie idź do sądu.


RE: Michacz oszustem? - damianus627 - 03-01-2013 21:55

Trzeba było wysłać poleconym z potwierdzeniem odbioru.


RE: Michacz oszustem? - Hirek - 03-01-2013 22:03

Weź książkę telefoniczną i zadzwon na domowy jego Smile


RE: Michacz oszustem? - duzypawel - 04-01-2013 08:31

masz jego dane, czyli adres? daleko od Ciebie?

1, polecam taktykę Pana właściciela Sokołowa: bierzesz 2 łysych, dobre pały i napier*alasz.

2, ewentualnie, zadzwoń do rodziców ;] po jego postach i poczynaniach wnioskuję, że więcej jak 16-17 lat nie ma więc może ojciec mu przemówi do rozsądku.

3, policja też nie jest głupim pomysłem Smile pójdziesz, wytłumaczysz o co biega i od razu będziesz wiedział czy jest sens zakładać sprawę, czy jest jakaś szansa ścignięcia gnoja. jak nie to patrz punkt 1 lub 2 Smile a jak tak to tak Smile