Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl (/Temat-Zarobek-na-goraco-Wywiad-z-administratorem-Qday-pl-62821)



[Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - pikusix1 - 03-01-2013 15:23

Witam wszystkich ponownie. Udało mi się złapać administratora (Panią Anię), z którą mogłem zrobić mini wywiad na temat Qday.pl. Zapraszam gorąco!

P - Pikuś
Q - Qday.pl

P Witam gorąco! Czy mógłbym zadać kilka krótkich pytań na temat Qday.pl?
Q Pewnie!
P Ok, zaczynamy od ekipy. Mogłaby Pani Nam napisać, kto jest dokładnie w załodze i co dana osoba robi dla serwisu?
Q Nasza ekipa składa się z 7 osób + szef.
  • Szef Daniel jest głową ekipy Qday’a i głównym pomysłodawcą firmy.
  • Piotr jest kierownikiem kreatywnym, wymyśla dla was zagadki, konkursy oraz nadzoruje kreatywną pracę ekipy Qday’a.
  • Marcin jest z zawodu grafikiem. Jego zadaniem jest dopilnowanie, aby wszystko na stronie Qday.pl chodziło jak w zegarku. Organizuje akcje oraz nadzoruje przebieg konkursów.
  • Ola jest grafikiem. Zajmuje się tworzeniem grafiki na stronę Qday.pl oraz na Fan page'u, przygotowuje również filmy, animacje oraz vlogi. Czyli jednym słowem zabarwia nasz świat.
  • Tomasz programista odpowiedzialny jest za prawidłowe funkcjonowanie strony i aplikacji. Dzięki niemu powstają nowe gry, które umilają użytkownikom czas spędzony na naszym portalu.
  • Monika zajmuje się kontaktem z użytkownikami. Do niej trafiają wiadomości, gdy coś jest niezrozumiałe lub użytkownicy mają z czymś problem. To ona pilnuje, aby nagrody docierały do was w jak najszybszym czasie.
  • Ula jest kierownikiem finansowym, pilnuje, aby pieniążki trafiały do prawidłowej skarbonki.
  • A ja jestem copywriterem, piszę teksty na stronę Qday.pl oraz prowadzę Fan page'a.

P Niedawno ruszyła reaktywacja Qday.pl, zdążyli Państwo rozdać parę nagród. Ale dojdźmy do pytania - czy jesteście Państwo "nową" ekipą, czy tą starszą co wysyłała nagrody bodajże 2 lata temu?
Q Jesteśmy nową ekipą z głowami pełnymi pomysłów!
P Jak wiemy - siedziba znajduje się w Szczecinie, a Administratorzy także czy są "rozmieszczeni" po całej Polsce?
Q Wszyscy administratorzy znajdują się w Szczecinie. W najbliższej przyszłości planujemy jednak powiększyć nasz obszar działania.
P Jak Państwo wpadliście na pomysł powstania projektu Qday.pl? Był to jakiś dziwny sen czy może pewna osoba wpadła tak nagle na pomysł, zebrała administrację i strona ruszyła?
Q Pomysł stworzenia portalu narodził się w agencji reklamowej Elvis van Tomato podczas burzliwych obrad zespołu, którzy szukali sposobu na innowacyjną formę reklamy. Ich celem było połączenie dobrej zabawy z reklamą firm.
P Co sądzi Pani o Nas, użytkownikach Qday.pl?
Q Nasz serwis powstał z myślą o tym, aby dostarczyć użytkownikom portalu wspaniałej zabawy. Najbardziej cieszy nas rozdawanie prezentów naszym graczom. Nie ma to jak usłyszeć słowa podziękowania od osób, które już u nas wygrały. Jest to naprawdę wspaniałe uczucie!
P Zarejestrował się także u Was znany Youtuber - Patryk, oficjalny jego nick to "minecraftpolska" (szybka wiadomość - ten Pan wygrał właśnie Iphona 5 od Państwa), który ma ponad 200 tyś widzów (film na temat Qday i Lockerz - http://www.youtube.com/watch?v=-M0mcVBOQNE ). Co Pani myśli o takich użytkownikach? Czy w takich sytuacjach czuje się dumę, szczęście?
Q Czujemy niesamowitą dumę, że taka osoba jak Patryk zechciała wziąć udział w naszym konkursie. Dzięki niemu po części odzyskaliśmy zaufanie naszych starych graczy. Chcielibyśmy też podkreślić, iż każdy użytkownik jest dla nas wyjątkowy, nie ważne jest to czy jest znanym blogerem, czy uczniem szkoły średniej, wszystkich traktujemy na równym stopniu. Cieszymy się, że zdobywamy coraz większe zaufanie użytkowników.
P Co Pani myśli o konkurencji - Giftonline.pl i Prizers.pl, które są nadal w reaktywacji? Mogą Państwu zagrozić pozycji TOP1 (TOP1, gdyż nie ma innego "działającego" serwisu w tej chwili)?
Q Jakiej konkurencji? Oczywiście konkurencji życzymy szczęścia. Smile
P Jakich nowości możemy się spodziewać? Na pewno jakieś nowe konkursy i gadżety do wygrania, ale czy jest szansa, że zaskoczycie Państwo czymś niezwykłym?
Q Szykujemy wiele niespodzianek, a jak wiadomo niespodzianek nie należy zdradzać.
P Chciałaby Pani coś zmienić na Naszym forum? Coś dodać, a może usunąć?
Q Moim zdaniem Forum jest bardzo czytelne. Przesunęłabym galerię w inne miejsce, wtedy łatwiej było by nam odnaleźć interesujące nas wątki. Dodałabym również oficjalny dział Qday.
P Chce Pani kogoś pozdrowić, komuś podziękować lub kogoś o coś poprosić?
Q Chcieliśmy pozdrowić wszystkich użytkowników zarabiam.com oraz graczy portalu Qday.pl. Dziękujemy za wasze zaufanie, aktywność na portalu i prosimy o więcej. Wink
P Ok, to raczej wszystko. Dziękuję za bardzo miły wywiad i gorąco pozdrawiam!
Q Również dziękuję i pozdrawiam! Smile

Wywiad został przeprowadzony z Panią Anną Dadacz


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - pikusix1 - 03-01-2013 15:33

Proszę o przeniesienie tematu do wywiadów. Smile


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - LessiPL - 03-01-2013 16:16

bardzo fajny wywiad Smile to twój pomysł? ciekawy zbiór informacji od qday Smile


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - pikusix1 - 03-01-2013 16:19

Tak, pomysł jest mój. Smile Myślę, że wywiad dosyć ciekawie wyszedł.


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - Krissu - 03-01-2013 16:22

Przypomniało mi się, jak na UN robiłem wywiady. [*]


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - Killer - 04-01-2013 12:37

Fajna inicjatywa i ciekawy wywiad, w sumie myślałem że qday nie udziela się zbytnio publicznie bo mało o nich słychać po reaktywacji.


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - damianus627 - 04-01-2013 15:23

Dobrze napisany wywiad, fajnie się czyta.


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - Roxi5017 - 05-01-2013 20:23

Fajny wywiad, Pikuś rób kolejne! Smile


RE: [Zarobek na gorąco] Wywiad z administratorem Qday.pl - Nicktim - 05-01-2013 23:35

Fajny pomysł z tymi wywiadami.