Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sie z tego wycofac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak sie z tego wycofac? (/Temat-Jak-sie-z-tego-wycofac-62718)



Jak sie z tego wycofac? - fristayllo - 31-12-2012 14:59

Nie wiem, gdzie za bardzo mam napisać, więc piszę tutaj. Jak można usunąć ten zakup, który się planowało? Bo kupiłem na szybko przez przypadek, chciałem coś sprawdzić i kupiłem hosting, którego nie chce. Na tej stronie.

http://www.host1plus.com/

Kupiłem u nich ten hosting za 3$, i status mam "paid". Wszystko śmiga. Jednak przez ten drugi zakup, chcą ode mnie 15$, bo jak wspomniałem przez przypadek go kupiłem. Status mam unpaid. Wysyłają do mnie maile, że zapominam o tej wpłacie. Na stronie nie mogę znaleźć, jak to usunąć. Jest jakiś sposób?


RE: Jak sie z tego wycofac? - Gremquen - 31-12-2012 15:12

Napisz maila do supportu, powinni zrozumieć.


RE: Jak sie z tego wycofac? - Nikodemsky - 01-01-2013 11:25

Jeżeli chcesz całkowicie zrezygnować z ich usług, to po prostu konto zostanie zablokowane po którymś upomnieniu i raczej nikt Cię gonić za to nie będzie(podejrzewam, że przypomnienia też lecą z automatu), jeśli jednak chcesz zrezygnować z ich konkretnej usługi to tylko wiadomość do supportu(z tego co widzę to jest też live chat - ale zapewne tylko w celach informacyjnych).


RE: Jak sie z tego wycofac? - fristayllo - 02-01-2013 15:31

Sprawa wyjaśniona Smile.


RE: Jak sie z tego wycofac? - bios - 02-01-2013 15:35

To napisz dla ludzi, niech wiedzą Smile


Jak sie z tego wycofac? - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.