Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamienie 140zł SMS na przelew - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamienie 140zł SMS na przelew (/Temat-Zamienie-140zl-SMS-na-przelew-62576)

Strony: 1 2


Zamienie 140zł SMS na przelew - fadi10 - 28-12-2012 13:48

Witam. Mam konto ważne do jutra do godz 16 o ile pamietam i mam 140zł na koncie które mi przepadnie wiec jeżeli ktoś chciałby sms za przelew na konto to pisać.
Oczywiście możliwe też jest rozłożenie to na mniejsze sms-s do metina,tibii czy czegoś tam jeszcze o czym nawet nie mam pojęcia Wink Jak coś pisać !

pozdro.

Chciałbym nadmienić jeszcze, ponieważ mam pare wiadomości z pytaniem co ile bedzie kosztować także myśle że np (za sms 23.18 zł 15zł przelewem) po prostu odlicze vat no i moze coś jeszcze wszystko jest do ugadania

Jeżeli ktoś uważa mnie za oszusta czy coś to moge wysłać zdj ze stanem konta itp co kto chce Wink I jeżeli chcecie to sugerujcie się tym że jestem na forum dopiero od dzisiaj ale mnie to nie obchodzi jeżeli nie wyślesz pierwszy pieniędzy na konto to nici z 'interesu' . A konto usune już raczej za 2 dni gdyż moje konto straci jutro ważność i nie bedzie mi już potrzebne to forum, więc jeżeli ktoś myśli że wykorzysta okazje i dam sie nabrać to przykro mi.


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - Hirek - 28-12-2012 19:35

Nikt ci pierwszy nie wyśle :
1 ) Chcesz pierwszy kase otrzymać
2 ) w poście napisałeś ,że mogą być miałeś sumy minimum 22 czy 23 zł ...
3 ) założyłeś tylko ,, na chwile '' konto
Zarejestruj się na dotpay i wyślij sobie smsy i kase dostaniesz na konto.


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - fadi10 - 28-12-2012 20:28

@Hirek a twoim zdaniem mam dać sie oszukać wysłać pierwszy sms i nie dostać nic na konto?


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - yazir - 28-12-2012 20:40

1. Za dużo chcesz od smsa, na forum jest sporo tańszych i pewniejszych ofert
2. Dlaczego niby masz dać się oszukać? Jest pełno tematów gdzie użytkownicy są oceniani.
3. Ostatnio jest za dużo oszustów, dlatego osoby pojawiające się i w minutę po rejestracji nie wzbudzają zaufania.
4. Wybieraj ostrożnie zainteresowanych to nie zostaniesz oszukany. Proste


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - Gremquen - 28-12-2012 20:40

Kolego, a myślisz, że inni się nie obawiają, że wyślą Ci kasę a SMS-a nie dostaną?

Po prostu kto ma mniejszy staż na forum powinien wysyłać pierwszy..


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - fadi10 - 28-12-2012 21:00

nikt sie nie zgłosi to nie mówi się trudno.


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - surfer0700 - 28-12-2012 21:14

Nikt nie chce zostać oszukany. Masz 3 posty i świeże konto, więc nie wiem na co liczysz.


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - bios - 28-12-2012 21:17

Jeżeli wyślesz mi pierwszy to biorę.


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - chomikzdz - 28-12-2012 21:25

Wysłałem PW


RE: Zamienie 140zł SMS na przelew - bios - 28-12-2012 21:54

Wymieniłem się z użytkownikiem. Pierwszy mi wysłał to co chciałem. Wszystko poszło jak po maśle. Pozytyw dla tego pana.