Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony (/Temat-Wsrod-oddsmakerow-zaklady-widziane-z-drugiej-strony-62568)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - matiz12652 - 20-03-2013 12:51

a chłopakom współczuję i myślę że powinieneś oddać chociaż część pieniędzy albo sam grać żeby np po 300-500 zł odrobić i oddać robertowi czy innym


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Melex - 20-03-2013 13:25

Jak ma oddać jak przegrał, jeśli je w ogóle grał ?

no właśnie, może pochwalisz się kuponami postawionymi z tych abonamentów 10/10 i tych co mi podawałeś.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Mksuzi - 20-03-2013 14:53

(20-03-2013 10:32)robert43 napisał(a):  Tak przy okazji może Mksuzi napisze jak mu poszło odrabianie strat?facepalm
Bo gdybym dalej grał to badziewie to bym skończył z 5K w plecy.

Od tamtego czasu dostałem 3 typy. O dziwo weszły jeden po drugim. Niestety obawiałem się ich i zagrałem za stawkę, najniższa z możliwych jakie stosuje w niepewnych meczach.

Od 2-3 dni zero kontaktu. Zostałem olany w pewnej sprawie o której na forum powiedzieć nie mogę. A jeśli nie odezwie się do mnie do końca tygodnia i nie dogadamy się tak jak należy, wyleje wszystkie żale, przedstawię wszystkie wiadomości na screenach, obietnice, wszelkie dane osobowe itd. Zaskoczę was bo tak naprawdę gówno wiecie w tym temacie, a raczej o samym "Maxie".

Nie cierpi, gdy ktoś próbuje mnie traktować jak marionetkę, a mściwy jestem cholernie. I to na podłożu realnym.

Pozdrawiam


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - robert43 - 20-03-2013 15:12

No to widzę, że się ciekawie tu jeszcze zrobi.
Niestety nie mam żadnego podłoża prawnego aby dobrać się do niego, bo płaciłem za typ, typ otrzymywałem więc raczej nic mu nie mogę zrobić.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - ari901 - 20-03-2013 15:23

Trzeba chyba zakazać tutaj handlu typami bo więcej szkody niż pożytku z tego wynika Undecided


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Mksuzi - 20-03-2013 15:44

Przez jedną osobę nie można przekreślać innych. Chociaż wątpię by ktoś kto dobrze typuje, znalazł się tutaj na forum zarabiam. A jeśli by był to wolałby sam sobie grać, niż użerać się z tłumem w razie 3 wtop pod rząd.

Mam pewien pomysł, który zaproponuje użytkownikom zarabiam.com
Zrobię to jak sytuację z Maxem zostanie definitywnie zakończona lub rozwiązana ugodowo.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Mksuzi - 20-03-2013 15:49

(20-03-2013 15:12)robert43 napisał(a):  No to widzę, że się ciekawie tu jeszcze zrobi.
Niestety nie mam żadnego podłoża prawnego aby dobrać się do niego, bo płaciłem za typ, typ otrzymywałem więc raczej nic mu nie mogę zrobić.

Nie masz podłoża prawnego nawet w stosunku typów 10/10. Dlaczego ?

Bo to ty płaciłeśIdea

Nie ważne jak to wyglądało, że max przesłał tobie kasę i kazał wysłać tutaj czy tutaj. To się nie liczy dla sądu, dla sądu ważne jest to kto wysłał te pieniążki.

Jedynym podłożem prawnym jest to, że max nie rozliczał się z Państwem od uzyskanego dochodu. A zarobił na użytkownikach forum około 5 tysięcy złotych, jak nie lepiej.


_____________________________________________
Przepraszam za post pod postem, ale to z rozpędu :/


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - matiz12652 - 20-03-2013 19:56

ciężko powiedzieć czy jest na to paragraf. Niby hazard zakazany i te typy sprzedawane które naciągnęły ludzi, może podciągnąć pod jakieś wyłudzanie lub oszustwo. Ciężko powiedzieć ale coś na pewno jest pytanie czy się chce szukać i bawić się w to


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 20-03-2013 20:09

Abonamenty staram się dokończyc, typy wysyłam z mniejszą częstotliwością po ostatniej serii przegranych.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 20-03-2013 20:10

Analizuje dwa spotokania nhl zaraz podam dwa typy na noc na prawdę ciekawe spotkania warto lekko pograć Wink


Pozdrawiam Maxtyp.