Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nowe prawko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: nowe prawko (/Temat-nowe-prawko-62439)

Strony: 1 2 3


nowe prawko - demi12125 - 24-12-2012 14:57

co myślicie o nowych testach na prawko?
teraz ponad 500 można nauczyć się na pamięć.
Osobom zdającym "po nowemu" zostanie tylko nauczenie się zasad ruchu drogowego, praktycznie nie zmienia się prawie w ogóle ...
kiedy zdajecie egzamin ?
link do artykułu


RE: nowe prawko - surfer0700 - 24-12-2012 15:14

Tak czy inaczej należy nauczyć się zasad ruchu drogowego, bo inaczej za daleko człowiek nie dojedzie.
Nie samymi pytaniami człowiek żyje.... Trzeba jeszcze wiedzieć kto i kiedy ma pierwszeństwo.
Mam nadzieje, że nowe nauczanie przyniesie same pozytywne efekty - zdawalność tylko tych, którzy bez problemu potrafią poruszać się w ruchu publicznym.


RE: nowe prawko - demi12125 - 24-12-2012 15:19

(24-12-2012 15:14)surfer0700 napisał(a):  Tak czy inaczej należy nauczyć się zasad ruchu drogowego, bo inaczej za daleko człowiek nie dojedzie.
Nie samymi pytaniami człowiek żyje.... Trzeba jeszcze wiedzieć kto i kiedy ma pierwszeństwo.
Mam nadzieje, że nowe nauczanie przyniesie same pozytywne efekty - zdawalność tylko tych, którzy bez problemu potrafią poruszać się w ruchu publicznym.

to przydałoby się zrobić coś z tymi co mają już prawko Wink. Jakieś obowiązkowe testy co np. 5 lat.


RE: nowe prawko - damianus627 - 24-12-2012 15:26

Ja będę mógł zdawać za 2 lata prawko i powiem że się ciesze z tych nowych testów. Osobiście nawet rozwiązywałem już pare tych nowych próbnych i za każdym razem było dobrze, a przepisy znam tak w miarę dobrze.


RE: nowe prawko - demi12125 - 24-12-2012 15:37

(24-12-2012 15:26)damianus627 napisał(a):  Ja będę mógł zdawać za 2 lata prawko i powiem że się ciesze z tych nowych testów. Osobiście nawet rozwiązywałem już pare tych nowych próbnych i za każdym razem było dobrze, a przepisy znam tak w miarę dobrze.

tylko, że teraz pytań jest około 500 - mała szansa na głupie przeoczenie, pomyłkę. Kilka tysięcy pytań, trudniejsze i bardziej skomplikowane, ten sam czas i brak możliwości powrotu do pytania - duża szansa na pomyłkę, co za tym idzie? duża strata pieniędzy na dodatkowe egzaminy Smile


RE: nowe prawko - surfer0700 - 24-12-2012 15:42

(24-12-2012 15:19)demi12125 napisał(a):  
(24-12-2012 15:14)surfer0700 napisał(a):  Tak czy inaczej należy nauczyć się zasad ruchu drogowego, bo inaczej za daleko człowiek nie dojedzie.
Nie samymi pytaniami człowiek żyje.... Trzeba jeszcze wiedzieć kto i kiedy ma pierwszeństwo.
Mam nadzieje, że nowe nauczanie przyniesie same pozytywne efekty - zdawalność tylko tych, którzy bez problemu potrafią poruszać się w ruchu publicznym.

to przydałoby się zrobić coś z tymi co mają już prawko Wink. Jakieś obowiązkowe testy co np. 5 lat.

Jeżeli miałyby być bezpłatne to jestem jak najbardziej za.


(24-12-2012 15:37)demi12125 napisał(a):  
(24-12-2012 15:26)damianus627 napisał(a):  Ja będę mógł zdawać za 2 lata prawko i powiem że się ciesze z tych nowych testów. Osobiście nawet rozwiązywałem już pare tych nowych próbnych i za każdym razem było dobrze, a przepisy znam tak w miarę dobrze.

tylko, że teraz pytań jest około 500 - mała szansa na głupie przeoczenie, pomyłkę. Kilka tysięcy pytań, trudniejsze i bardziej skomplikowane, ten sam czas i brak możliwości powrotu do pytania - duża szansa na pomyłkę, co za tym idzie? duża strata pieniędzy na dodatkowe egzaminy Smile

Zgadza się. Jednak na drodze nie ma możliwości cofnięcia wypadku przez Nas spowodowanego. Na drodze pomyłka może kosztować Cię życie.


RE: nowe prawko - Admin - 24-12-2012 15:53

(24-12-2012 15:37)demi12125 napisał(a):  
(24-12-2012 15:26)damianus627 napisał(a):  Ja będę mógł zdawać za 2 lata prawko i powiem że się ciesze z tych nowych testów. Osobiście nawet rozwiązywałem już pare tych nowych próbnych i za każdym razem było dobrze, a przepisy znam tak w miarę dobrze.

tylko, że teraz pytań jest około 500 - mała szansa na głupie przeoczenie, pomyłkę. Kilka tysięcy pytań, trudniejsze i bardziej skomplikowane, ten sam czas i brak możliwości powrotu do pytania - duża szansa na pomyłkę, co za tym idzie? duża strata pieniędzy na dodatkowe egzaminy Smile

pytania wcale nie są trudne czy skomplikowane, jedyną trudnością jest element czasowy i brak możliwości powrotu do nich.
Gdyż na kilkanaście pytań jest tylko 10 sekund na odpowiedź, a po jej wybraniu już nie ma możliwości zmiany.


RE: nowe prawko - yazir - 24-12-2012 16:11

Imo to bardzo dobry ruch, tak jak na drodze masz szybko reagować, i jak coś zrobisz nie ma wybacz, błąd - ponosisz konsekwencje tego...
Miejmy nadzieję że dzięki temu okiełznają mistrzów prostej


RE: nowe prawko - paskur - 24-12-2012 16:42

Narzekacie, ja już skończyłem troche temu 18, ale na prawko się nie zapisałem, bo nie mam teraz ani hajsu i w dodatku starzy mi cisna ze mam sie uczyc.. ale to nieważne.

Co do pytań to myśle, że jeśli lepiej się ktoś douczy teorii to chyba lepiej, nikt nie chciałby zginąć na drodze..
Bardziej mnie martwi to, że chyba bedzie jakieś próbne prawo na 2 lata ale nie wiem dokładnie i rygor dla nowych kierowców.

Te przepisy wgl na 100% wchodzą ?


RE: nowe prawko - demi12125 - 24-12-2012 16:51

(24-12-2012 16:42)paskur napisał(a):  Te przepisy wgl na 100% wchodzą ?
tak, wchodzą.

a ja myślę, że osoby, który nie będą mogły zdać prawka będą śmigać bez niego Smile