Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy fix-monitor.xorg.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy fix-monitor.xorg.pl (/Temat-Typy-fix-monitor-xorg-pl-62183)



Typy fix-monitor.xorg.pl - Lukasz36016 - 17-12-2012 10:57

Witam

Ostatnio zaciekawiła mnie strona http://fix-monitor.xorg.pl/ na której monitorowani są najlepsi typerzy. Jak dla mnie nie jest to jakaś ściema, zagrałem już kilka meczy od zagranicznyzysk które jak oglądałem to "na żywca" było widać że są meczami ustawionymi, może ktoś chcę brać ze mną do spółki mecze? Kto by chciał się wkręcić to na priv. Z tego co pisze ten typer, oferuję Gwarancję zwrotu kasy jak mecz się nie sprawdzi, nie miałem okazji z tego skorzystać, na razie wszystkie mi weszły.


RE: Typy fix-monitor.xorg.pl - yazir - 17-12-2012 11:08

Masz prowizję jakąś od tych typów?
Już druga strona w podobnym stylu, przecież to nawet nie wygląda półprofesjonalnie.
Niby sprzedają pr0 elo uber typy a nie stać ich na domenę pl? Czy może raczej nie chcą rejestrować domen na siebie bo nie chcą żeby ktoś ich znalazł za oszustwa ?


RE: Typy fix-monitor.xorg.pl - Lukasz36016 - 17-12-2012 11:17

A kij wie, niby właściciel pisze strona jest taka a nie inna bo płynnie działa, mnie nie obchodzi wygląd, Może chciałbyś żeby się reklamowali na Fejsie, Google, reklamy banery "MAMY USTAWKI MAMY USTAWKI!" Tak? Po co się wychylać za mocno jak może z tego wyniknąć coś nie dobrego, lepiej żeby było obskurnie ale treściwie, ja nie narzekam,


RE: Typy fix-monitor.xorg.pl - tomazzi - 17-12-2012 11:22

mnie osobiście nie zachęca nawet do wysłania im nawet 1 gr i brania udziału w przekrętach
jeśli są ustawki to obstawiając takie rzeczy mając o nich informacje to sam pośrednio bierzesz udział w tych ustawkach a to wszystko jest karalne


RE: Typy fix-monitor.xorg.pl - Lukasz36016 - 17-12-2012 11:52

Często ustawki są blokowane na bukach internetowych, co świadczy że sami Bukmacherzy wiedzą o tym, spotkałem się z takimi praktykami już ze 3 razy, mecz jest w ofercie, ale nie można go postawić pojedynczo.


RE: Typy fix-monitor.xorg.pl - malpa2 - 17-12-2012 13:33

mega obskurna strona.. dawno takiej nie widziałem beka


RE: Typy fix-monitor.xorg.pl - dawidpg - 17-12-2012 16:55

beka


RE: Typy fix-monitor.xorg.pl - Lukasz36016 - 17-12-2012 18:43

E tam, dla mnie dość wyraźna,


RE: Typy fix-monitor.xorg.pl - Jeppers - 19-12-2012 18:25

Mega badziew, do monitorowania typerów są specjalne strony, a nie blogi z dupy, które mają na celu wypromowanie wybrańców Smile