Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomagamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomagamy (/Temat-Pomagamy-62063)



Pomagamy - dombros15 - 14-12-2012 01:28

Siemka mam taki mały pomysł odnośnie buka,Każdy może sobie pomóc zapiując typy z piłki nożnej, Zarabiajmy razem i krojmy bukaBig Grin Zapraszam do zabawyWink
Typ:Hiszpania Segunda Division 14 grudnia 21:00
Lugo-Real madryt B Typ:2 kurs 2,75
Czekam na wasze propozycje pozdrawiam
impreza


RE: Pomagamy - duzypawel - 14-12-2012 08:48

(14-12-2012 01:28)dombros15 napisał(a):  Siemka mam taki mały pomysł odnośnie buka,Każdy może sobie pomóc zapiując typy z piłki nożnej, Zarabiajmy razem i krojmy bukaBig Grin Zapraszam do zabawyWink
Typ:Hiszpania Segunda Division 14 grudnia 21:00
Lugo-Real madryt B Typ:2 kurs 2,75
Czekam na wasze propozycje pozdrawiam
impreza

nie rozumiem za bardzo idei tego tematu. chcesz, żeby każdy podał tu swój typ i w ten sposób ogramy buka? odważne założenie Smile

podobnie jak Twój typ. grają 2 ligowe średniaki a Ty stawiasz na gości - czemu uważasz, że ten typ to taki 'pewniak'? :>

PS: masz błąd ortograficzny w cenzurowanym słowie w Twojej słabej sygnaturze.
PS2: w sumie masz 2 błędy ort Wink


RE: Pomagamy - WildJoker - 14-12-2012 09:41

Jemu chodzi chyba o to żeby każdy podał swój typ a te co najczęściej się pojawią to wygrają i te typy będzie się puszczało.


RE: Pomagamy - dombros15 - 14-12-2012 11:40

Widzę nie każdy zrozumiał a więc tłumaczę:chodzi tu o to żeby każdy podał po 1 typie albo 2 bo wiadomo samemu się puszcza ako to nigdy nie wchodzi więc prowadzę mały eksperyment słyszałem od kumpla że jacyś faceci (4) grało takim systemem dawali po typie i ogrywali buka więc chcę się przekonać czy to prawdaWink Pomożecie w tym eksperymencie?
PS: siedze na lapie i nic nie poradzę na błędy ;(


RE: Pomagamy - _Brutus - 26-12-2012 15:22

Ja słyszałem, że sąsiad ma słonia na złotym łańcuchu. Co ma do rzeczy to, czy puszczasz AKU z własnych typów, czy czyichś? Nie ma pewniaków, nigdy nie ma 100% pewności, że typ wejdzie. Jeśli tobie niektóre typy nie wchodzą, to one też nie wejdą w czyimś AKU.... Nie stawia się patrząc na kursy, tylko robi analizy, które w jakiś sposób zwiększają pewność typu. Ale co ma znowu do rzeczy, czy analizy robi jedna osoba, czy cztery? Nie wchodzą ci AKU, to z nich zrezygnuj, albo obstawiaj mniej zdarzeń, które dasz radę przeanalizować.

A jeśli chodzi o błędy, to chyba wszystkie przeglądarki sprawdzają pisownię, więc tłumaczenie "siedze na lapie i nic nie poradzę na błędy ;(" (cokolwiek by to znaczyło) jest idiotyczne i dziecinne... Trochę samodzielności i pracy nad sobą.


RE: Pomagamy - Mistrzuuu - 26-12-2012 15:43

(26-12-2012 15:22)_Brutus napisał(a):  A jeśli chodzi o błędy, to chyba wszystkie przeglądarki sprawdzają pisownię, więc tłumaczenie "siedze na lapie i nic nie poradzę na błędy ;(" (cokolwiek by to znaczyło) jest idiotyczne i dziecinne... Trochę samodzielności i pracy nad sobą.

Za bardzo przeżywasz...


RE: Pomagamy - _Brutus - 26-12-2012 15:53

Nie przeżywam za bardzo, po prostu nie lubię, gdy ktoś kaleczy język. Sam robię błędy, ale bez przesady. Może mamy pozwolić, żeby dzieciaki robiły tyle błędów? A może w ogóle zlikwidujmy nauczanie języka polskiego w szkołach? Ludzie, trochę powagi, jaki widzicie problem w spojrzeniu na własny post przed wysłaniem i poprawieniu podkreślonych słów?


RE: Pomagamy - Mistrzuuu - 26-12-2012 16:00

Dobra, nie róbmy mu z tematu śmietniska. Co do typów, które podaje kilka osób tu jest link: http://zarabiam.com/Temat-Wspolna-progresja-61929