Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena (/Temat-Pytanie-do-znawcow-wielbicielow-ToLkiena-61937)



Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - Yogii - 10-12-2012 17:45

Mam pytanie dotyczące mordoru?

Jest tu jakiś fanatyk Tolkiena??


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - kl279 - 15-12-2012 12:16

To byś napisał jakie to pytanie a nie czekał aż ktoś się zgłosi Tongue


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - WildJoker - 15-12-2012 12:30

Jest pytaj śmiało.


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - tylkojedno - 16-12-2012 08:17

Otóż to pytaj a nie nabijaj posty. Rolleyes
Jak jesteś takim fanem to polecam Ci się wybrać na film: `Hobbit: Niezwykła podróż` premiera za 12 dni czyli tak 28 grudnia. Polecam się wybrać!


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - Yogii - 16-12-2012 10:25

wiec sprawdzam

czym były muchy mordoru?

co robiły?

co je charekteryzowało

(16-12-2012 08:17)tylkojedno napisał(a):  Otóż to pytaj a nie nabijaj posty. Rolleyes
Jak jesteś takim fanem to polecam Ci się wybrać na film: `Hobbit: Niezwykła podróż` premiera za 12 dni czyli tak 28 grudnia. Polecam się wybrać!

taaaaa posty........ i jeszcze film polecasz... no gratulujeJerk


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - tylkojedno - 17-12-2012 07:34

(16-12-2012 10:25)Yogii napisał(a):  wiec sprawdzam

czym były muchy mordoru?

taaaaa posty........ i jeszcze film polecasz... no gratulujeJerk

No bo wiesz, skoro jesteś takim fanem Tolkiena to raczej sam chyba o tym wiesz, że taki film będzie na podstawie książki. beka

A co do Twoich much to nie mam pojęcia, chociaż wydaje mi się że może chodzi o Uruk Hai ? Ale to już tak od siebie...


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - tomazzi - 17-12-2012 07:53

(17-12-2012 07:34)tylkojedno napisał(a):  
(16-12-2012 10:25)Yogii napisał(a):  wiec sprawdzam

czym były muchy mordoru?

taaaaa posty........ i jeszcze film polecasz... no gratulujeJerk

No bo wiesz, skoro jesteś takim fanem Tolkiena to raczej sam chyba o tym wiesz, że taki film będzie na podstawie książki. beka

A co do Twoich much to nie mam pojęcia, chociaż wydaje mi się że może chodzi o Uruk Hai ? Ale to już tak od siebie...

człowieku jak nie wiesz to po co się wypowiadasz ....
nie czytałem książek, oglądałem filmy - niestety w nich nic nie było na temat much ...

co do twoich Uruk Hai to jest scena w 2 części gdzie Gimli wyraża swoją opinię królowi Teodredowi, że atakujący ich wrogowie to nie bezmyślni orkowie tylko Uruk Hai - były to stworzenia wyhodowane przez Saurmana, lepsi bardziej wytrzymalsi wojownicy


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - akros1979 - 17-12-2012 07:59

Było pytać w prost ,a nie spam robić .


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - tylkojedno - 18-12-2012 10:46

(17-12-2012 07:53)tomazzi napisał(a):  człowieku jak nie wiesz to po co się wypowiadasz ....
nie czytałem książek, oglądałem filmy - niestety w nich nic nie było na temat much ...

co do twoich Uruk Hai to jest scena w 2 części gdzie Gimli wyraża swoją opinię królowi Teodredowi, że atakujący ich wrogowie to nie bezmyślni orkowie tylko Uruk Hai - były to stworzenia wyhodowane przez Saurmana, lepsi bardziej wytrzymalsi wojownicy

Hahahaha... dobre sobie, znawca się znalazł. Sam nie wiesz a chciałbyś komuś pocisnąć... Rolleyes Pzdr,
Nic nowego nie wniosłeś a ja przynajmniej staram się pomóc Xpokerface

A do tematu, to był taki rozdział "Muchy i pająki" ale raczej nie nawiązuje do twojego pytania.


RE: Pytanie do znawcow(wielbicielów) ToLkiena - Yogii - 18-12-2012 22:46

dlatego napisałem fanów Tolkiena a nie filmów na podstawie jego powieści... a to jest różnica

coponiektórzy maja problem czytania ze zrozumieniem