Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj wypełniając ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj wypełniając ankiety (/Temat-Zarabiaj-wypelniajac-ankiety-61724)



Zarabiaj wypełniając ankiety - Artiks927 - 04-12-2012 16:40

Witam

Przedstawiam wam nową stronę dzięki której zarabiamy wypełniając ankiety czy grając w różne gry,stawki ankiet są dosyć wysokie,jeżeli znacie mypay to na pewno wiecie o co chodzi.
Serwis jest na razie w fazie testów.
Wypłata na konto PayPal od 20zł.
Zapraszam do uczestnictwa.

http://www.cashreturn.pl


RE: Zarabiaj wypełniając ankiety - Coristo - 04-12-2012 16:41

usuń refa i daj czysty link inaczej temat trafi do kosza


RE: Zarabiaj wypełniając ankiety - Majka - 04-12-2012 16:42

poczytaj regulamin, popraw link, daj czysty bo pewnie zaraz administracja usunie Ci temat


RE: Zarabiaj wypełniając ankiety - kaczorek912 - 04-12-2012 16:52

stawki sa ciekawe, tylko ciekawe czy wypłaca


RE: Zarabiaj wypełniając ankiety - rozekrr - 04-12-2012 20:53

Głupi system według mnie, wypełniasz zlecenie i jeszcze masz podesłać im godzinę kiedy np. założyłeś konto w danym zleceniu. Dodatkowo, skrypt do kupienia przez każdego, wystartowali, a w newsie piszą że planują zmianę szablonu (bez sensu...). Nie ma dowodów wypłat, jak dla mnie na początek powinni zrobić mniejsze minimum wypłaty, aby zebrać dowody a dopiero potem poszaleć...

Moja skromna ocena Smile


RE: Zarabiaj wypełniając ankiety - bolo9797 - 04-12-2012 23:17

Troche glupio ze trzeba wysylac ta godzine.... No dobra zrobilem 1 zadanie i zobaczymy czy zaliczy.....


RE: Zarabiaj wypełniając ankiety - siepa6 - 06-12-2012 09:18

interesujace szkoda tyle ze wyplaty od 20 zl dopiero