Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org (/Temat-Konkurs-Zarabiaj-z-Ciamciajem-na-AstroCash-org-61694)



Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - ciamciaj - 03-12-2012 20:50

KONKURS


W związku ze startem oficjalnej pomocy w zarabianiu na PPA z AC zdecydowałem się zrobić konkurs dla użytkowników AstroCash.org połączonych ze mną.

1. Konkurs rozpoczyna się z dniem 3 GRUDNIA 2012, a kończy 31 GRUDNIA 2012.

2. Zwycięzcami konkursu są 3 osoby z najwyższymi zarobkami miesięcznymi w tym Grudniu 2012 w serwisie AstroCash.org, które są moimi poleconymi (możliwe jest podpięcie już istniejących kont wystarczy do mnie napisać).

3. Nagrodami są:

1.Miejsce - Dysk Seagate Expansion USB 3.0 STBX500200 500GB lub równowartościowa gra na PC/konsole.

2.Miejsce - Pendrive Kingston 32GB

3.Miejsce - Pendrive Kingston 16GB

4. Do konkursu może przystapić każdy, wystarczy zgłosić się do mnie (pw, email ([email protected]))

5. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu tygodnia od wyłonienia zwycięzców.

Wszystkie osoby w konkursie mogą oczywiście liczyć na moja pomoc i porady w zarabianiu.



RE: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - LessiPL - 03-12-2012 21:15

o proszę ciamciaj reprezentuje astro Huh
ale konkurs bardzo fajny, każdy ppa się stara na święta jak widać <3


RE: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - ciamciaj - 03-12-2012 23:24

A proszę, no reprezentuje, myślę, że całkiem nieźle Smile

Zapraszam do konkursu Smile

Dzis poleceni z moją pomocą zarobili ponad 150$ Smile


Odp: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - ciamciaj - 07-12-2012 20:10

Poleceni w ciągu 5 dni zarobili ponad 850$, Zapraszam do współpracy Wink

Wysłane z fołna


RE: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - pawelufo - 13-12-2012 20:05

Jest jakis ranking twojego konkursu?


RE: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - ciamciaj - 16-12-2012 10:35

(13-12-2012 20:05)pawelufo napisał(a):  Jest jakis ranking twojego konkursu?
Na PM moge Ci podać na którym miejscu aktualnie sie znajdujesz oraz ile brakuje Ci do pierwszego Smile


RE: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - ciamciaj - 26-12-2012 17:42

Moi poleceni zarobili już 3700$ w tym miesiącu! Zapraszam chętnych na [email protected] Smile


RE: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - heniu19 - 16-09-2014 14:45

Jak on może mentorować jak wiecznie czasu nie ma ?


RE: Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - Golona - 16-09-2014 18:11

[Obrazek: 1-Gold.jpg]
Dla tego Pana za jakże piękny odkop


Konkurs "Zarabiaj z Ciamciajem" na AstroCash.org - Coristo - 16-09-2014 19:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.