Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem (/Temat-Mini-opis-sposobu-na-liste-mailingowa-sposob-z-Twoim-traffikiem-61625)

Strony: 1 2


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - twisted123 - 03-12-2012 15:08

Oczywiście trzeba potwierdzać i tak właśnie robią ludzie. Żeby zostali zapisani MUSZĄ potwierdzić. Listę mam w 100% legalną.


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - surfer0700 - 03-12-2012 15:52

Ok, rozumiem.
Nie no po prostu myślałem, że to jest full poradnik i że będzie z niego jasno wynikało jak to wykonać, chociażby na przykładach.
Tak czy inaczej, bardzo dziękuję za odpowiedź.

Sposób całkiem fajny, więc repek leci.

Pozdrawiam


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - twisted123 - 03-12-2012 16:14

Nie wiedziałem jak to wszystko opisać, ale chciałem pomóc tym, którzy nie mogli stworzyć dochodowej listy.

Na czasie postaram się zawrzeć te wszystkie informacje w jednym pliku i wrzucić tak aby każdy mógł sobie pobrać i przeczytać.

W przyszłości chcę podzielić się innymi poradami na temat zarabiania. Prawdopodobnie będę prowadził kursy i szkolenia dla użytkowników zarabiam.com


RE: Mini opis sposobu na listę mailingową - sposób z Twoim traffikiem - surfer0700 - 03-12-2012 16:28

Rozumiem, no i właśnie za tą pomoc poleciał repek Wink
Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy z tym związanej, możesz pisać na PW.