Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakupy za PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zakupy za PayPal (/Temat-Zakupy-za-PayPal-61431)



Zakupy za PayPal - Max998 - 28-11-2012 12:57

Witam, mam pytanie związane z PayPalem.
Otóż posiadam tylko na tej stronie swoje zarobione pieniądze jest tego ok 350zł. I moja pytanie w związku z tym brzmi:

Czy bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej mogę coś kupić w sklepach oferujących zakupy przez PayPal?

Dajmy na ten przykład - chcę kupić aparat fotograficzny za 310zł. w Vobisie i co dalej? Wybieram opcje zapłaty -> PayPal i wysyłam im tam pieniądze a oni widzą, że to właśnie przesyłka pieniężna od Sebastiana Marcinika i dopiero po tym wysyłają produkt czy źle myślę?

Za pomocne odpowiedzi dam plusy.


RE: PayPal. - cpr - 28-11-2012 12:59

No dokładnie tak. Jeśli sklep oferuje opcję zapłaty przez PayPal to po zamówieniu produktu najprawdopodobniej zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności PP (zależy od sklepu).


RE: PayPal. - daniel42na - 28-11-2012 13:01

Jeśli jest opcja płatności PayPal, spokojnie możesz płacić. Zwykle w formularzu kupna podajesz swoje dane przed lub po zapłacie.


RE: PayPal. - yazir - 28-11-2012 13:01

Jeśli kupujesz coś w sklepie obsługującym PayPal. To przy zamówieniu przenosi Cię do logowania do PayPala. Logujesz się. I zatwierdzasz płatność.


RE: PayPal. - Max998 - 28-11-2012 13:02

Uf czyli nie muszę mieć konta i karty?
Tak sobie wczoraj wszedłem na PP i widzę, że coś tam pisali o karcie itp. jeśli chodzi o zakupy więc myślałem, że moje zarobki pójdą na marne.. Smile


RE: PayPal. - aero2 - 28-11-2012 13:13

To zależy, ja chciałem kupić sobie hosting na Hostinger.com to przy wpłacie PayPal poprosił mnie o dane karty do powiązania i nie kupiłem, bo nie mam takiej karty.


RE: PayPal. - yazir - 28-11-2012 13:13

Chodzi o to że jak masz podpiętą kartę. To możesz płacić za zakupy przez PayPal a PayPal pobierze należność z karty


RE: PayPal. - tomazzi - 28-11-2012 13:19

(28-11-2012 13:13)aero2 napisał(a):  To zależy, ja chciałem kupić sobie hosting na Hostinger.com to przy wpłacie PayPal poprosił mnie o dane karty do powiązania i nie kupiłem, bo nie mam takiej karty.

powinieneś mieć opcję zapłaty ze środków konta
bo karta jest po to, że jak nie masz środków na koncie to dokonujesz przelewu ze środków karty poprzez paypal


RE: PayPal. - yazir - 28-11-2012 13:23

(28-11-2012 13:13)aero2 napisał(a):  To zależy, ja chciałem kupić sobie hosting na Hostinger.com to przy wpłacie PayPal poprosił mnie o dane karty do powiązania i nie kupiłem, bo nie mam takiej karty.

Ty chciałeś kupić coś na co jest "abonament", a raczej opłata cykliczna (hosting, subskrypcje, domeny etc). W takim wypadku trzeba mieć podpiętą kartę. Ale gdy kupujesz coś za co płacisz jednorazowo nie trzeba karty wystarczy w saldzie mieć środki.


RE: Zakupy za PayPal - Max998 - 28-11-2012 15:06

Dzięki za odpowiedzi. Więc mam nadzieję niebawem zostanę szczęśliwym posiadaczem nowego aparatu. Big Grin