Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? (/Temat-OrganicTraffic-BB-jaki-sprawdzony-sposob-61357)

Strony: 1 2 3 4


OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - Damianusix - 26-11-2012 09:09

Witam forumowiczów,

nie znalazłem oddzielnego wątku pod ten temat więc stworzyłem nowy.

Jakie są wasze sposoby na zdobywanie OT i co działa (bez dostania bana na BB)?
Przeczytałem kilka wątków na innych stronach, jednak są tam stare posty (być może nieaktualne co do regulaminu w BB).

Każdy pewnie zna jakie to są sposoby, ale które ktoś sprawdzał i może potwierdzić działanie i "legalność" mówię tu o sposobach:

-wymiana na grupach FB
-oferty z allegro
-inne strony pozwalające na zdobycie UV

ew. inne którymi się może podzielicie Smile


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - twardy - 26-11-2012 11:09

podobno wszystkie sposoby typu autosurf, to z allegro (frameptp?), sa zabronione


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - tomazzi - 26-11-2012 11:15

(26-11-2012 11:09)twardy napisał(a):  podobno wszystkie sposoby typu autosurf, to z allegro (frameptp?), sa zabronione

odkąd jest korzystam z autosurf i nie tylko ja tylko x osób których znam i nikt do nikogo o nic się do tej pory nie przyczepił Smile


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - Krakk - 26-11-2012 11:37

Ale w końcu się przyczepią, a już niejedno konto blokowali i niektórzy musieli do nich dzwonić i wszystko wyjaśniać.


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - cjhouse - 26-11-2012 12:35

No potwierdzam,jedno konto bylo zablokowane,a i mial farta i dobra gadke wiec konto odblokowali.


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - Damianusix - 26-11-2012 15:20

Reklamy na FB też są zabronione?
Tzn. reklama na FanPage 5-20k typu "kliknij tutaj i pomóż"?

Niby UV bez surfa, ale co na to BB? Ktoś może to potwierdzić?


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - Elite - 26-11-2012 19:41

Takie coś może być, w kampaniach masz opcję promowania przez facebook-a, więc jak najbardziej.


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - longlay1 - 10-12-2012 15:51

tylko że ja linkowałem przez facebook ale widzę że słabo to działa bo naliczyło mi tylko 200 odwiedzin, a ja zlinkowałem chyba z 1000 Sad


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - Elite - 10-12-2012 19:12

Nie wiem do końca jak to jest z tym zdobywaniem OT przez grupy na facebooku. Jedni piszą że nie ma z tym problemu, jednak pisząc osobiście do supportu otrzymałem odpowiedź:

"Dziękujemy za nadesłaną wiadomość i informujemy iż tego typu praktyki są nielegalne i konta osób które generują traffic poprzez strony na facebook'u zostaną z tego rozliczone.

Pozdrawiam
Damian
BB Polska"

Z tych grup na FB i tak mało OT leci więc radzę znaleźć innym sposób.


RE: OrganicTraffic BB - jaki sprawdzony sposób? - player_sct - 17-12-2012 22:50

ja wiem czy malo - dziennie ok 6 tys. razy 30 dni to 180 tys trafficu czyli prawie dwa TP - z jednego TP zarabiamy na czysto 200$ - wiec sobie policz czy sie oplaca czy nie. Miec ok 400$ miesiecznie za free a nie miec robi chyba roznice co?