Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? (/Temat-Jak-zarobic-na-stronie-i-wypromowac-ja-skutecznie-61336)

Strony: 1 2


Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - kobra05 - 25-11-2012 20:05

Hej posiadam własną strone internetową http://zarabiaj-b.pl.tl/ i gdzie moge ją wypromować i jak naniej moge zarobić ? za pomoc daje reputka


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - WildJoker - 25-11-2012 20:29

Stary wnioskuję że chciałbyś zarobić itp. ale z taką stroną...
Ale jeśli bardzo chcesz to możesz wykupić sobie reklamę w buxach itp.
Zarobić możesz na niej wstawiając reklamy, dogadaj się z google adsenseRolleyes


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - Admin - 25-11-2012 22:34

Nie warto promować strony takiej jak ta, zakup domene, jeśli nie chcesz inwestować skorzystaj z bloggera, tam też można podpiąć adsense.


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - xaydestroyer - 29-11-2012 09:02

Witaj.

1. Zmień domene na .pl .com .eu cokolwiek najwyższego poziomu nawet .tk lepiej wyglada
2. Strona Jest rozsypana odstrasza
3. Po co muzyka w tle ? np. dla mnie jest to utrudnieniem i troszkę denerwujące gdy słucham własnej.
4. Brak "Meta Keywords" oraz "Meta Description" ze o Tytule: "zarabiaj-b - o mnie" juz nawet nie wspomnę!

Proponował bym przebudowanie strony oraz zainteresowanie sie pozycjonowaniem .

Pozdrawiam


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - KasiaD - 08-12-2012 15:02

No cóż, z taką stroną to dużych zarobków Ci nie wróżę.
Proponuję na początek trochę się dokształcić w temacie budowania strony, jak powinna wyglądać aby nie odstraszać i spróbować od początku Smile


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - surfer0700 - 12-12-2012 21:17

1. Kup sewer.
2. Kup domenę.
3. Wrzuć wordpressa
4. Wybierz ładny styl
5. Skup się na konkretach nie na laniu wody
6. Skup się na treści, nie na "bajerach" strony.
7. Wypełnij stronę treścią.
8. Dostosuj słowa kluczowe i opis strony.
9. Pozycjonuj strone.

PS: naprawdę masz 21 lat? Wink


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - kobra05 - 12-12-2012 21:58

tak mam 21 lat a czemu pytasz?
surfer0700


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - surfer0700 - 12-12-2012 22:15

Z czystej ciekawości Smile
Poczytaj o zakładaniu stron www / blogów, a na pewno zrozumiesz dlaczego warto zainwestować w serwer i domenę.
Jeżeli będziesz miał już serwer i domenę, to w wolnym czasie mogę pomóc Ci to wszystko podpiąć i zainstalować wybrane skrypty Smile


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - kobra05 - 12-12-2012 22:22

a można darmową wziąsc domene ?


RE: Jak zarobic na stronie i wypromować ją skutecznie? - surfer0700 - 12-12-2012 22:27

Pewnie że można, ale darmowa domena charakteryzuje się jakąś bzdurną dopiską na końcu typu: cba, xaa, tl, y0 i tak dalej.
A żeby zarobić serwis musi błyszczeć świetną domeną Wink