Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe (/Temat-Moneybookers-Paypal-Konto-bankowe-61295)

Strony: 1 2 3


Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - grzesko1987 - 24-11-2012 16:15

Wymienie pieniądze z moneybookers,paypal,neteller i wiekszosci portfeli internetowych na kase na konto bankowe
oferty na pw
najnizszy procent napewno sie dogadamy


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - damianus627 - 24-11-2012 16:29

Nie udało się oszukać na niby zakładach to teraz na kantorze?


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - tomazzi - 24-11-2012 16:36

(24-11-2012 16:29)damianus627 napisał(a):  Nie udało się oszukać na niby zakładach to teraz na kantorze?

Smile

potencjalni korzystający : uważajcie sobie na interesy z tym użytkownikiem
na pewno nie wymieniałbym paypal bo zawsze może założyć spór i możecie nie mieć środków ani tutaj ani tutaj
pozostałe procesory również z wielką ostrożnością


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - grzesko1987 - 24-11-2012 16:37

czlowieku ja juz wczesniej pisalem o wymianie z mb na konto przed tym postem i jakos sie wymienialem bez problemu jakos nikt mnie nie sciga za to ze kogos niby oszukalem piszcie do fajka ,z nim ostatnio sie wymienialem


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - grzesko1987 - 24-11-2012 16:43

czy ja kogos oszukalem ??? no to sie od....... wymienialem sie juz na tym forum i nikt nie narzekal ,a to ze chcialem pomagac w typowaniu to widocznie moj blad byl ,bo od razu frajerstwo zlodzieja robia ze mnie...


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - tomazzi - 24-11-2012 16:51

2 już pomocnych było w typowaniu - każdy zna szczegóły spraw

no nie powiem user fajka to znany wszystkim autorytet forum, zarejestrowany w tym roku, każdy go zna także na prawdę masz się na kogo powoływać
ja tylko napisałem by ewentualny wymieniający się uważał i nic więcej


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - bartex89 - 24-11-2012 16:53

oglaszaj sie na portalu dla przedszkolakow. Tutaj z takim stazem nie ma mowy o wymianie i to jeszcze chcesz procent od tego, smiech


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - grzesko1987 - 24-11-2012 17:42

fajka to akurat uzytkownik ktory wymienial lub pozyczal w sumie juz na 220 tysiecy i ma konta dlugo juz na wielu portalach i ani jeden powtarzam ani jeden negatyw mimo tak wielu transakcjii ,tylko nie ma jedynie na zarabiam duzego stazu ,takze lepiej czlowieku sie nie odzywaj,bo kolejny raz pokazujesz jaki to wielki jestes


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - tomazzi - 24-11-2012 17:52

chciałbyś błyszczeć a iskrzenie ci nawet nie wychodzi
g... mnie interesuje gdzie on jest a gdzie go nie ma
na zarabiam jest nikim znany i dla mnie stawianie przykładu jego jako autorytetu z twojej strony powoduje śmiech bo świeżak zasłania się świeżakiem
jak napisał bartex - idź na stronach dla przedszkolaków ogłoszenia dawaj - tam może debila znajdziesz
tutaj już swoją pokazówkę urządziłeś i nikt mądry i znaczący i znany z tego forum interesów jakichkolwiek nie zrobi


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - damianus627 - 24-11-2012 17:55

Dobrze panowie mówicie na tym forum nikogo nie oszuka, chyba że kogoś co nie czyta forum i zrobi konto tylko po to żeby wymienić.