Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! (/Temat-Pewny-sprawdzony-bardzo-Dobrze-Platny-Serwis-61217)

Strony: 1 2 3 4


Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - MAN UTD - 22-11-2012 18:51

Witam Was!
Chciałem Wam przedstawić bardzo ciekawy i wart uwagi serwis,który mi właściwie to przedstawiła moja kuzynka w ,którym to wypełniamy ankiety.

Serwis ten nazywa się "survey network",ankiet w nim jest bardzo wiele i są każdego dnia,za ankiety płacą od 0,75 funta do aż 10 funtów (FUNTÓW!) ankiet tych powyżej już tak 4 funtów nie ma za wiele,ale kase i tak sie szybko zbiera.

Serwis może się pochwalić ponad 4 letnią tradycjejest 100% pewny,wypłacalny,wiem to na 100% gdyż kuzynka juz od dłuższego czasu w nim jest i nigdy nie miała problemu z wypłatą.Wypłaty są od 20 funtów na Pay Pala w ciągu 24h od zgłoszenia wypłaty.Jedynym mankamentem jest to iz ankiety są po angielsku,ale kuzynka nie zna ni w ząb i sobie strzela w ślepo przy odpowiedziach i jest ok Smile nie dają podchwytliwych pytan w celu weryfikacji uczciwości respondentów.

Do duzych plusów można też u nich zaliczyć na pewno fajny intuicyjny interfejs.

za refa mamy 10%



Czysty http://www.surveynetwork.co.uk


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - MAN UTD - 22-11-2012 18:57

Zapomniałem dodać,choć to może mało waże ,że za samą rejestracje mamy 1 funta,pozdro


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - dan122 - 22-11-2012 19:42

w ile można uzbierać minimum?


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - MAN UTD - 22-11-2012 19:52

W zaleznosci jakie ankiety sa w danym tygodniu (tzn ile placa za poszczegolne) mozna i w 2 dni a mozna w tydzien


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - tomazzi - 22-11-2012 19:56

kolego możesz udawać, że nie widzisz mojego postu i nie usunąć reflinku
wtedy pomoże ci ekipa forum dostosować się do regulaminu i zakończyć się to może ostrzeżeniem
wybór należy do ciebie co wybierzesz, czy sam usuniesz czy zrobi to ktoś z ekipy forum


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - bodek7654 - 22-11-2012 19:58

masz dowod wyplaty bo niewiem czy zaczynac tam dzialac czy to tylko strata czasu
ps.tomazzi jak zawsze ma racje wiec lepiej albo dobij posty albo usun refa


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - bolo9797 - 22-11-2012 20:08

tomazzi spokojnie Big Grin On i tak tego nie usunie... Trzeba czekac na ekipe Big Grin


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - MAN UTD - 22-11-2012 20:08

U siebie nie mam ,bo przelewy robilem na konto paypala kuzynki,ale moge od niej zalatwic.Ile trzeba miec tych postow?


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - bodek7654 - 22-11-2012 20:12

(22-11-2012 20:08)MAN UTD napisał(a):  U siebie nie mam ,bo przelewy robilem na konto paypala kuzynki,ale moge od niej zalatwic.Ile trzeba miec tych postow?

postow trzeba miec 10 , co do wyplaty to screen z paypala [tranzakcja] by pasowala ale nie za tydzien tylko najlepiej dzisiaj lub jutro


RE: Pewny,sprawdzony,bardzo Dobrze Płatny Serwis!!! - yazir - 22-11-2012 20:14

Przeczytaj regulamin... to będziesz wiedział