Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w ProfitClicking - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: Pomoc w ProfitClicking (/Temat-Pomoc-w-ProfitClicking-61154)

Strony: 1 2


Pomoc w ProfitClicking - motorola1212 - 20-11-2012 21:50

Jeśli ktoś ma już konto w tym programie i potrzebuje pomocy lub nie wie na czym polega inwestowanie w PC to piszcie tutaj w temacie lub na PW. Pomogę.

A jeśli ktoś zamierza rozpocząć inwestowanie z programem ProfitClicking to proszę o rejestrację w tym programie. Prosiłbym o rejestracje z reflinka.

Odpowiadam na każde pytanie.
Mam doświadczenie w ProfitClicking.

Link czysty:
http://www.profitclicking.com/join
Reflink:
http://www.profitclicking.com/?r=CGNEG11iKl


Tekst pisany w barwach patriotycznych.



RE: Pomoc w ProfitClicking - draksone - 31-01-2013 14:40

Można zarabiać na profitclicking bez inwestowania ? Jeśli tak to ile zarobie ?


RE: Pomoc w ProfitClicking - xPietrek - 31-01-2013 15:06

(31-01-2013 14:40)draksone napisał(a):  Można zarabiać na profitclicking bez inwestowania ? Jeśli tak to ile zarobie ?

Nie można. Dostajesz 10$ na start, kupujesz jedną pozycję za to, po jakimś czasie odbierają Ci te 10$. Zakupiona pozycja zarobi więc 5$ na czysto. Za taką kwotę nie kupisz nowej pozycji, ani jej nie wypłacisz Smile


RE: Pomoc w ProfitClicking - draksone - 31-01-2013 15:58

Gdzieś czytałem,że bez wkładu da się zarobić,bo odbierają po iluś tam dniach a wtedy stac nas na 1 pozycje


RE: Pomoc w ProfitClicking - dondoonsie - 31-01-2013 16:00

Nie.
Nie.
Nie.

5$ zarobisz. A z tym już nic nie zrobisz


RE: Pomoc w ProfitClicking - draksone - 02-02-2013 11:58

to wpłace 5 $ potem Wink


RE: Pomoc w ProfitClicking - dondoonsie - 02-02-2013 12:27

(02-02-2013 11:58)draksone napisał(a):  to wpłace 5 $ potem Wink

minimum to 10$


RE: Pomoc w ProfitClicking - poverejay - 02-02-2013 18:06

Darmowe 10$ po wypracowaniu przez te 88 dni oni zabierają. Zostaje Ci około 7$. Nie wypłacisz ich na swoje konto bo min. wypłaty to 20$. Pozycji nie kupisz bo to koszt 10$.
Po przetestowaniu lub wcześniej możesz zainwestować swój dowolny kapitał i go pomnożyć..oczywiscie obecnie to troche ryzykowne (problemy z kolejkami , wiaderkami) ale mam nadzieje że to wszystko poprawią.

Obecnie też wchodzi Card Gift i ktoś Ci może po prostu przelać troche dolarosów...


RE: Pomoc w ProfitClicking - profit - 23-02-2013 21:59

Ja poproszę o informację jak wypłacić kasę z Profita, bo od trzech miesięcy nie mogę Smile

Jedną kwotę zapodałam ją w listopadzie, ale kilka tygodni temu została przez PC anulowana.
Na początku grudnia i pod koniec wystawiłam dwie kolejne kwoty do wypłaty, ale do tej pory mają status Pending.

pzdr
I.


RE: Pomoc w ProfitClicking - Meloman - 23-02-2013 22:16

Odpowiedź jest prosta i niektórym znana :


Wypłacimy albo SOOOOOOOON... albo nigdy Smile

A tak na poważnie, to jak dojdzie dużo kasiastych inwestorów wtedy będzie na wypłaty dla nas i w taki o to sposób w końcu wypłacimy [jeśli oczywiście do tego czasu będzie istniał program]