Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trefne dane na Profitclicking oraz get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Trefne dane na Profitclicking oraz get-paid (/Temat-Trefne-dane-na-Profitclicking-oraz-get-paid-61076)



Trefne dane na Profitclicking oraz get-paid - Songo96 - 18-11-2012 18:23

Witam!
Czy jeżeli podam trefne dane na tych serwisach i będę chciał z nich wyciągnąć pieniądze to czy mogę ponieść kare za nieprawidłowe informacje.

Drugie pytanie to czy jeżeli zarejestruje się na get-paid na serwerze amerykańskim gdzie jest dużo ofert i będę korzystał przez kproxy mogę zostać ukarany.

Mam 16 lat, prawie 17 i czy mogę na tym podawać swoje prawdziwe dane gdzie trzeba podać pełną datę urodzenia.

Pozdrawiam


RE: Trefne dane na Profitclicking oraz get-paid - skillz - 18-11-2012 18:28

Na twoim miejscu podałbym imie nazwisko (prawdziwe) ewentualnie takie jakie masz na paypalu, a wiek bym podciągnął na taki żeby było 18.
Jak chcesz moge podać ci mojego ref'a na get-paida i ewentualnie moge Ci pomagać przez PW albo GG Smile


RE: Trefne dane na Profitclicking oraz get-paid - Songo96 - 18-11-2012 19:28

czy może ktoś jeszcze odpowiedzieć?


RE: Trefne dane na Profitclicking oraz get-paid - twardy - 18-11-2012 19:46

podawanie falszywych danych na serwisach, gdzie chcesz zainwestowac kase...idiotyzm

a na get-paid z tego co pamietam banuja za proxy i vpny