Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak go oceniacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Jak go oceniacie? (/Temat-Jak-go-oceniacie-61037)

Strony: 1 2


Jak go oceniacie? - Symbian - 17-11-2012 22:38

Witam.otóż w poniedziałek mam zamiar kupić komputer na tej aukcji allegro.pl/intel-2x3-00-ghz-4-gb-160-gb-hd-4500-400-w-i2772773303.html?source=oo pytanie brzmi,da rade na tym pracować i czasami w coś pograć? Big Grin


RE: Jak go oceniacie? - diabloo07 - 17-11-2012 22:44

Hmm, a co ma wspólnego ten temat z PS3? o.O


RE: Jak go oceniacie? - Symbian - 17-11-2012 22:54

oj widocznie się pomyliłem. :X


RE: Jak go oceniacie? - Scoobyx - 17-11-2012 23:12

Allegro to chyba najgorsze miejsce do zakupu komputera. Może niektóre są i dobre, ale to rzadkość. Wïększość pc to tylko chwyt marketingowy, wrzucą stary procesor z taktowaniem 3.00Ghz, napchają ramu i dadzą czasami lepszą kartę graf. co ma zachęcić potencjonalnych klientów, którzy nie znają sie na tym i myślą, że pc za 1k zł, będzie super mocny.
Co do twojego pc, to zależy do jakoej pracy chcesz go używać. Bo gry to raczej starsze ci odpalą. Lepiej sobie samemu zloz za 600 zl komputer, bd. lepszy.


RE: Jak go oceniacie? - m4rcin93 - 17-11-2012 23:33

Cytat:MOCNY I CICHY ZASILACZ
400 W, KTÓRY POZWOLI NA ROZBUDOWĘ W PRZYSZŁOŚCI

Nie radzę kupować. Trafi się jakiś zasilacz z tzw. czarnej listy i spali Ci się po paru tygodniach/miesiącach lub uszkodzą się podzespoły.


RE: Jak go oceniacie? - zarabiamwnecie - 19-11-2012 07:58

No więc z mojej opinii to się opłaca kupić dlatego, że mała cena.. spora ilość ofert kupna.. fajny procek.. co prawda pojemność dysku to nie jest za ciekawa no, ale się opłaca... patrzałem do 1000 złotych to nic ciekawego nie ma, a tu jeszcze okulary dorzucają to już jest "szał".. Hmm brał bym na twoim miejscu..


RE: Jak go oceniacie? - yazir - 19-11-2012 15:02

Fajny procek który miał premierę w 2004/2005 roku...
DWA RDZENIE LOGICZNE <- czyli technologia HT jeden rdzeń pracujący jak dwa dokładniejszy opis na wiki tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Hyper-Threading
Na gry 3D nie masz co liczyć ponieważ ten komputer ma tylko zintegrowaną kartę graficzną

@zarabiamwnecie znasz się na komputerach?
Do 1k można złożyć dużo sensowniejszy zestaw, na nowszych podzespołach.


RE: Jak go oceniacie? - Fractal - 19-11-2012 16:50

Przez wiele lat doświadczenia powiem jedno: lepiej samemu kupić osobno każdy podzespół i złożyć peceta niż kupować 2 razy gorszego za tę samą cenę np. na Allegro...


RE: Jak go oceniacie? - Symbian - 19-11-2012 17:40

Więc chyba sobie go odpuszczę...


RE: Jak go oceniacie? - Scoobyx - 20-11-2012 19:20

Jak już masz kupić na allegro, to lepiej kup sobie części i go złóż.