Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kredyt samochodowy bez zaświadczen? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Kredyt samochodowy bez zaświadczen? (/Temat-Kredyt-samochodowy-bez-zaswiadczen-61011)



Kredyt samochodowy bez zaświadczen? - adik0070 - 17-11-2012 12:30

Witajcie, istnieje w jakimś zaufanym banku kredyt samochodowy bez zaświadczeń? Obiecałem pomóc i poszukać pewnej osobie, która jest na zasiłku i nie może pracować z powodu choroby dziecka. Kwota kredytu to +/- 15 000zł. Skoki stefczyka itp. odpadają, żeby nie musiała oddać 5 razy więcej..

Z góry dzięki za informacje.+


RE: Kredyt samochodowy bez zaświadczen? - Fajka - 20-11-2012 20:25

Ty chyba żartujesz. Jak chcesz dostać pożyczkę / kredyt bez dochodu? Nawet jakby bank chciał to ustawa go nie puszcza, aby udzielić takiej pożyczki. Tylko chwilówkę może dostać. A za to samochodu nie kupisz, a i trzeba szybko oddać.


RE: Kredyt samochodowy bez zaświadczen? - x-pango - 21-11-2012 16:29

Otóż ja brałem kredyt samochodowy i nie przedstawiałem żadnych zaświadczeń.
Fakt - samochód kupowałem nowy w salonie i wpłaciłem 60 000 zł. Była to równowartość ok 50% wartości pojazdu (VW Passat).
Kredyt samochodowy nie jest kredytem gotówkowym, więc osoba biorąca taki kredyt nie dostanie nawet złotówki "na rękę". Bank udzielający kredytu wypłaca pieniądze przelewem na konto sprzedawcy auta na podstawie faktury i jest wpis w dowodzie rejestracyjnym o kredycie pod zastaw auta (bo w wypadku takiego kredytu samochód jest zabezpieczeniem). Nie można zatem tego samochodu sprzedać, a przy opóźnieniu w spłacie udzielonego kredytu pojazd przechodzi na własność Banku.

Kredyt brałem w VW Bank Polska (umowa była sporządzona bezpośrednio w salonie samochodowym). Oprocentowanie 5% (RRSO ok 13% dla kredytu na 12 miesięcy)

Z tego co się orientuję również komisy samochodowe mają opcje takich kredytów, jednak nie powiem jak to wygląda w rzeczywistości.


RE: Kredyt samochodowy bez zaświadczen? - duzypawel - 21-11-2012 16:54

ja natomiast proponowałbym jeszcze raz rozważyć branie kredytu... kredyt na samochód jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą nabić sobie koszty i rozłożyć je w dłuższym czasie.

Dla os. fizycznych kredyt na auto... no cóż... można wziąć jeśli się chce ale chyba lepiej jeździć takim autem na jakie jest nas stać bez kredytu Smile tym bardziej, że nie mając dochodu łatwo się zapętlić w długach a auto to żadna inwestycja.


RE: Kredyt samochodowy bez zaświadczen? - x-pango - 21-11-2012 17:02

I tutaj popieram kolegę z góry. Ja brałem samochód na firmę jednak opcja kredytu 50/50 była dla mnie bardziej atrakcyjna niż zwykły leasing.