Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Udzielam pomocy przy zarabianiu na adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Udzielam pomocy przy zarabianiu na adf.ly (/Temat-Udzielam-pomocy-przy-zarabianiu-na-adf-ly-60918)



Udzielam pomocy przy zarabianiu na adf.ly - pele7384 - 14-11-2012 18:27

Witam wszystkich zainteresowanych zarabianiem na adf.ly
W tym wątku chciałem wam polecić moją stronę na której będę pomagał wam zarabiać na adf.ly, w sumie to wszystkiego dowiecie się ze strony ale nie wypada po prostu wklejać linka więc napiszę też tutaj o co mi chodzi.

Co wam oferuję ?

Programy do wyszukiwania i wysyłania masowo e-maili, możecie dzięki nim wysłać dziennie nawet do kilkunastu tysięcy e-maili.
Indywidualną pomoc oraz doradztwo w sprawie zarabiania na adf.ly
Otrzymacie pomysły i sposoby popularne lub mniej na temat tego gdzie wstawiać linki i jak je opisywać aby miały jak najwięcej wyświetleń. Wszystkie takie poradniki dostępne będą w postaci filmów
Możliwość zadawania pytań dotyczących adf.ly


Myślę, że sporo, a co chcę w zamian ?

Chodzi mi o to abyś zarejestrował/a się na portalu adf.ly z tego linku: http://adf.ly/?id=264

Co z tego będę miał ?

Jeżeli zarejestrujesz się z tego linku, strona zakwalifikuje Cię jako mojego poleconego, czyli osobę, której poleciłem portal. Następnie zarabiając na stronie ja będę otrzymywał równowartość 20% twoich zarobków, i uwaga! Nie jest to kwota zabierana od Ciebie tylko wypłacana dodatkowo mi przez adfly. Podsumowując nie tracisz nic, ponieważ zarabiasz tyle ile i tak byś zarabiał z tym, że zyskujesz porady, pomysły i narzędzia dzięki, którym możesz potęgować swoje zarobki.


RE: Udzielam pomocy przy zarabianiu na adf.ly - Deotho - 14-11-2012 18:31

Nie reklamujemy się.


RE: Udzielam pomocy przy zarabianiu na adf.ly - pele7384 - 14-11-2012 18:32

W takim razie proszę o usunięcie i przepraszam Smile


Udzielam pomocy przy zarabianiu na adf.ly - Admin - 14-11-2012 18:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.